Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Körülbelül 32-35 napja késik. Csináltam 2 tesztet (kb. a 25. nap után) és mind a kettő egyértelműen negatívat mutatott! Elején arra gondoltam hogy a stressz miatt késik (mert vizsgákra készültem és ilyenkor mindig is késik, ilyenkor volt hogy 24 napot is késet) de most már nem tudom, hogy miért késik ennyit. Az elmúlt 3-4 napban elkezdtem kicsit görcsölni és hüvelyi váladékok 1 hete van. Várható hogy meg fog jönni nem sokára? Valamint holnap buliba megyek és szeretnék alkoholt fogyasztani(nem atomra bebaszva, de 2-4 pohár bort meginnék). Szerintetek jó ötlet az alkohol fogyasztása?

19L



2017. ápr. 27. 09:27
 1/4 anonim válasza:
Ezzel en mar orvoshoz mennek, konkretan egy havi mensid kimaradt akkor, nem?
2017. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen egy havi elmaradt. De terhes nem vagyok igaz? mert 2 terhességi tesztet is elvégeztem!
2017. ápr. 27. 10:00
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nem, bar hallottam mar olyanrol hogy negativ volt a teszt es megis terhes volt a lany. Egy doki biztosra tudna mondani, amint tudsz menj el hozza.

Nyugodtan ihatsz annyit, nemhiszem hogy barmit is befolyasolna:)

2017. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :)
2017. ápr. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!