Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem kezdett el nőni?

Miért nem kezdett el nőni?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. Mitől lehet hogy még nem kezdett el nőni intim helye a szőr? Január ota mebstruálok. Sőtt még a honaljamon sem. A 14 éves hugomnak már 10 évesen mikor elsőnek megjött már kicsit szőrös volt. Ez mitől van hogy Ő fiatalabb és neki mégis van.

#16/L #Intimhelyenszőr
2017. ápr. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert máshogy érsz te, és máshogy érik ő. Ez nem attól függ ki hány éves. Itt a hormonok "döntik el" ki mikor fog menstruálni vagy szőrösödni. Te későn érő típus vagy.

Máshol van szőrőd amúgy? Láb-kéz. Mert olyan viszont még nem láttam hogy 16 évesen valakinek a hónalja és az intim tájéka se volt szőrös.

2017. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a hormonoktól függ, nem attól hogy ki hány éves. Te későn érsz, a tesód korán.
2017. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a második válasz is én voltam csak azt hittem nem küldte el az elsőt és nem emlékeztem már pontosan mit írtam, ezért lett rövidebb amásodik :D
2017. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki, hogy nem szőrösödik :)
2017. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más a hormonháztartásod,később érsz.
2017. ápr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a bajod, hogy nem vagy szőrös?! Hát istenem, örülj neki!
2017. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki! Így legalább nem kell a szőrtelenítéssel foglalkoznod. Amúgy mindenkinek máskor kezdődik el szőrösödni, ez a hormonoktól függ. Mit nem adnék érte, hogy ne legyen szőrös:D 15/L
2017. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!