Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi praktikákkal...

Milyen házi praktikákkal tudom leállítani a menzeszem?

Figyelt kérdés
Tegnap (pénteken) kértem időpontot egy nőgyógyászhoz. Kaptam is, jövő pénteken estére. De addig nem tudom mi lesz velem. Ma tizedik napja, hogy vérzek, és nagyon nem akar elállni. Az ötödik nap (elvileg a vége) óta csak alvadt vér jön. Ilyennel még nem találkoztam. Tiszta sík ideg vagyok. Nem rég töltöttem be a huszat, de már kiderült, hogy valami betegségem lehet. Szép kilátások... Nőorvoshoz is most megyek először. Lehet feleslegesen aggódok, de attól még aggódok.

2017. ápr. 29. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen "házi praktika".


A nőgyógyásztól pedig felesleges félni, de ha mégis félsz az még nem ok, hogy kuruzsolni próbálj magaddal. Inkább vegyél egy nagy levegőt és hajrá!

2017. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Patikában tudják, melyik homeopátiás szer. Árnika a neve, de nem jut eszembe pontosan. Még menses előtt kell elkezdeni a szedését, hogy használjon, szóval nem hat hamar.

Bármilyen vérzéscsökkentő, véralvadást segítő szerrel próbálkozhatsz.

Nekem is volt ilyen, de végül elállt, talán magától, talán nem.

2017. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lehet inkább várok a dokiig, talán felesleges is kísérleteznem magamon. Elvégre nem vagyok orvos. Innen nézve jobb lenne szakértőre bízni, de...


A kérdést pont azért írtam ki, mert jövő péntek estére (este 6 órára! pff, na ilyet se hallottam még, mindenki más napközben rendel, na mindegy...) kaptam időpontot. tehát ha kapok valami gyógyszert, azt feltételezem, hogy nem fogom tudni aznap kiváltani, mivel a gyógyszertár csak 5-ig van nyitva. Leghamarabb hétfő reggel juthatok majd gyógyszerhez. Szóval hiába kapok segítséget, ha még úgy is várnom kell rá egy hétvégét. Ezért feltételeztem, hogy van valami házi praktika, vagy idősebbek tudnak trükköket, ilyesmik. Jó, lehet túlreagálom... de bevagyok tojva, ilyen még nem volt.

2017. ápr. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!