Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Zitalevi kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok eddig kb 4 szer feküdtem le a barátommal mindig védekeztünk,sose szakadt ki.Egyszer voltam nőiorvosnál ő nem mondott semmit,előtte pár nappal feküdtünk le és még utánna is 2szer

Mindig össze vissza jön meg de már elég régóta nem volt és kezdek félni már, 4 tesztet csináltam mind negatív lett.A melleim nagyon fájnak,a hasam néha és már 4 napja midig olyan érzésem van,hogy meg kéne jönnie.Fehér folyásom is van és néha csíp amikor pisilek.Lehetek terhes?



2017. ápr. 29. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
16 évesen a szexet még csak hírből kéne ismerned.
2017. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legutolsó szex után mennyi idő telt el?Eltelt már 2 hét?
2017. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fertőzésben gondolkodnék emiatt: "csíp amikor pisilek". Terhesség nem valószínű ha rendesen védekeztetek.
2017. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzés.
2017. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Bocs de semmi közöd a magáneletemhez, de 17 leszek pár hónap múlva, 8 hónapja együtt vagyunk,előtte 4 évig barátok voltunk.

2. Több mint 2 hét

2017. ápr. 29. 15:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem mert 2 hét után már hiteles eredményt mutat a teszt.De akkor nem vagy terhes.

Dokinál egyébként azért voltál mert rendszertelen a mensid?

2017. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért,hogy fogamzásgátlót írjon.
2017. ápr. 29. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

FOgamzásgátló 16 évesen? Nem ebben a korban születnek azok az annyira komoly kapcsolatok, ahol erre szükség lenne.

Amúgy ezt a kérdés miért nem otthon teszed fel megbízható környezetben? Biztos megdícsérnének ,hogy 16 évesen már aktív nemi életet él.

2017. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha fáj és csíp a pisilés, akkor menj el orvoshoz, mert az nem normális. Valószínűleg valamilyen fertőzést szedtél össze.


Egyébként ha eddig se volt pontos a menstruációd, ne várd, hogy egyből pontos lesz. Ehhez évek kellenek. És szerintem nem kellene addig fogamzásgátlót szedned, amíg nem állt be a ciklusod. Még változik a tested, én ilyen fiatalon nem kavarnám meg hormonnal.


Ha rendesen használtátok a gumit, akkor terhes biztosan nem vagy.

2017. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudják,hogy lefekszünk mert én mindent megbeszélek az anyukámmal.De nem az kérdeztem,hogy le kéne e feküdnünk vagy nem,mert ez nem idegenek döntése hanem az enyém.

A fogamzásgátlót is anykámmal voltam íratni.Az orvos azt mondta,hogy rendszeres lesz tőke a ciklusom

2017. ápr. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!