Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vigyem be a vécébe a...

Hogy vigyem be a vécébe a betétet mert még csak nekem jött meg az osztályból? És hogyan cseréljek betétet halkan mert eléggé szégyellem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Olyankor legyen rajtad valami zsebes cucc. Abban elfér a betét.

A betétcsere nem jár semmiféle zajjal :)

2017. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is semmi szégyellnivaló nincs benne, a többieknek is hamarosan meg fog jönni. Vagy már meg is jött csak ők is titkolják. Egyik osztálytársam anno egyesével alufóliába csomagolta őket és úgy vitte magával a mosdóba. De egy nagy zsebes pulcsi is jó.
2017. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Már hogyne járna, amikor a használtat leszedi a bugyirol. ... Húzd le akkor a wct
2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
ezt nem kell szégyelned.természetes dolog!
2017. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám itthon becsomagolta 2 zsepibe a betétet, szóval nem volt olyan feltűnő, amikor valamit beletettem a zsebembe, mert olyan volt, mint egy zsepi. A másik opció, hogy mikor 2 óra között mentünk egyik teremből a másikba, akkor mentem wc-re táskástól. Ha meg nagyon zavar a betét csörgése, húzd le a wc-t, és nyisd ki gyorsan az alatt, talán nem olyan feltűnő akkor.
2017. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni ilyen betéttartó dobozokat,1 vagy 2 fér bele.


[link]

2017. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet, bontsd ki előre. Én os nagyon szégyelltem cserélni,mert nálunk kifejezetten olyan osztály volt,aki képes volt ezzel szívatni és elmondták még a fiúknak is és azok meg ránk kiabálták. Nem gondolom mai fejjel,hogy ez számítana. Gyerekesek még,nem tudják felfogni hogy ez egy normális dolog és ők sem lennének,ha az anyjuk ne élte volna át ugyanezt. De azért az ember nem szereti ha szívatják,főleg ilyen teljesen természetes dologgal. esetleg járj hosszabb felsőkben olyankor és használj erősebb betétet,hogy minél kevesebbszer kelljen vele szenvedni. Ha folyatják kint a vizet,akkor bonthatod és akkor kevésbé hangos+valamennyire kibonthatod előre otthon,hogy már kevesebbet kelljen csörögni vele.+ne menj társasággal a mosdóba olyankor és várd meg,amíg elmennek. (Az úgy is hallatszik)
2017. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tragédia, komolyan... mi ebben a ciki?
2017. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!