Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjött akkor is lehetek...

Ha megjött akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a terhességtől, mert a jelenlegi életvitelem miatt nem fér bele egy gyerek az életembe.

A múlt hónapban rendesen megjött nagyon erős vérzésem volt. A menses előtt 5 utána 1 terhességi tesztet csináltam egy héttel. Pár napja felfáztam és nagyon fáj az alhasam, nagyon remélem hogy nem a méhem kezdett el nőni és attól. Normális válaszokat kérek.



2017. máj. 1. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
szokj le a kefélésről és nem leszel terhes!
2017. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan védekeztetek? Szerintem ha rendesen jött meg, és nem maszatolósan kevés vérzéssel, akkor nem lehetsz terhes.

20N

2017. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen megjött a vérzésed és a tesztek is negatívak, akkor több, mint valószínű, hogy nem vagy terhes.

Viszont a húgyúti problémáddal fordulj orvoshoz, mielőtt nagyobb bajod lesz!

És védekezz normálisan és akkor nem leszel terhes!

2017. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendes vérzés volt. Én védekezek, csak akkor olyan hülye voltam hogy megszakításos módszerrel voltam együtt az akkori pasimmal. Én is úgy gondolom, hogy nem lehetek, de nagyon pánikolok emiatt mert olvastam olyat hogy ha valaki terhes akkor is meg szokott jönni neki rendesen.
2017. máj. 1. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. De ha már az aktus után eltelt legalább két hét, és az utána készült teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Ezentúl mindig védekezz! Akkor nem lesz okod félni.
2017. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"Én védekezek, csak akkor olyan hülye voltam hogy megszakításos módszerrel voltam együtt az akkori pasimmal"

Vagyis nem védekeztél. Mert a megszakítás csak egy közösülési forma, nem védekezés.

Védekezel akkor, ha az aktus kezdetétől fogva használtok óvszert, vagy szedsz fogamzásgátlót, vagy spirált vagy pesszáriumot használsz, stb. Akkor védekezel. De a megszakítás, az egy dolog. Nem tartozik a védekezési módok közé, mivel nem az.

De valóban, ahogy már írták, ha legalább 2 hét eltelt az aktus után és úgy lett negatív a teszt és megvolt rendesen, akkor nem lettél terhes. De ezt csak a csodának köszönheted, semmi másnak.

2017. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos.... én is tudom, hogy csoda... akkor nem jól fogalmaztam. Csak óvszerrel élek nemi életet, de ez az egy eset volt kivétel... tisztában vagyok vele, hogy nem a megszakításos védekezés nem védekezés és azzal is hogy az előnedv is tartalmaz spermiumot. Nem tudom minek kell ilyen ellenségesnek lenni??? Magaddal van bajod?
2017. máj. 1. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Mivel nem védekeztél, simán.

És igen, attól, mert megjön, lehetsz terhes - bár nagyon ritka.


Egyébként teszt.

2017. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ki az ellenséges? Csak leírtam alapvető tényeket. Neked mi ezzel a bajod? Hogy tudod, hogy igazam van?

Nézd, ha már ennyi felelősség volt benned, hogy orosz ruletteztél, akkor legyen már annyi benned, hogy felvállalod, hogy igen, nem védekeztél és pont. Ezt nem kell ám támadásnak venni, ugyanis semmi ellenségesség nem volt a részemről benne. Az egy dolog, hogy te annak vetted...

2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként teszt már volt!!!! Utána is leteszteltem, mert hülye azért nem vagyok
2017. máj. 3. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!