Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyász? Többi lent!

Első nőgyógyász? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először szeretnék menni nőgyógyászhoz. Pár kérdésem lenne azért így előtte több embertől, ki hogy élte meg és mik a tapsztalatok.

Az első kérdésem az az lenne, hogy magán orvost ajánlatok vagy kórházba? Veszprémről lenne szó, aki idevalósi az kérem írjon! Férfihez vagy nőhöz menjek? Fogamzásgátló tablettát szeretnék majd szedni, ezt ha megmondom és megvizsgál akkor felír? Ha esetleg kérek egy esemény utáni tablettát a biztonság kedvéért akkor kiadja? Mennyibe kerül az egész vizsgálat magán kezelésen és mennyibe kerül az esemény utáni? Mibe mentetek elsoszőr?


Ha még eszembe jutna valami akkor írok! A normalis válaszokat előre is köszi!



2017. máj. 2. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én sztk-ba járok (Szegeden). Magánra majd akkor dobok ki pénzt, ha gyereket akarok. Addig jó ez.


Én a férfi nőgyógyászokat jobban szeretem. Óvatosabbak, van humoruk, eddig velük csak pozitív tapasztalatom volt. Nőkkel szinte mindig negatív. :D


Egy rendes orvos a fogamzásgátló felírása előtt elküld pár vizsgálatra. Így derül ki, hogy minden adott-e a szedéshez.


Esemény utánit tudtommal nem ad ki, csak ha már megvan a baj. De ha fogamzásgátlót fogsz szedni, amúgy sem vehetsz be esemény utánit, és egyébként se lenne rá szükség.


A magán kezelés ára változó. Hallottam már 3.000-10.000 Ft közötti árakat is. Az sztk ingyen van. Az esemény utáni 5.000-8.000 Ft körül van.


Abba mész, amibe akarsz. Nem a ruhádat fogja nézni.


20N

2017. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom hogy nem kell esemény utáni ha fogamzásgátlót szedek, de jó lett volna addig szerezni egyet 😁 Ment a zöld pacsi!
2017. máj. 3. 06:45
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én magánhoz járok, Budapesten, férfihez. Valóban sokkal közvetlenebbek, és jobb a humoruk.


Fogamzásgátló tablettát csak egy előzetes vizsgálat után fog felírni. Például vesznek majd vért, így tudni fogják, hogy melyik a neked megfelelő.


Eseményutánit nem ír egyik orvos sem csak úgy fel hogy legyen otthon, mivel az 3x annyira felkavarja a ciklusodat, mint egy sima fog.gátló. Ha becsúszott "a baj", akkor van 72 órád elmenni a nőgyógyászodhoz és iratni egyet. Ez 5 ezer felett szokott általában lenni.


Nekem az éves vizsgálat, ami 1x alkalom 13.000 Ft. Ez a rákszűrés, és ebben minden benne van, mindent megnéz. Majd pedig 3 havonta megyek hozzá tabletta receptért, ami 1000 Ft/recept. Ha nem hozzá járnék rákszűrésre, akkor 2 ezer lenne a recept.


Farmer, hosszabb tunika- felső. Semmi extra, ahogy egy orvoshoz illik menni.

2017. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Jo lett volna ADDIG szerezni egyet? És minek!? Ott a gumi, babám, az eseményutáni durva bajokat okoz, nem játék!
2017. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
En maganorvoshoz jarok.Mikor utoljara voltam sztk-ba,akkor meg ugy volt,hogy,mar azelott lekellett vetkozni,hogy elmondtam volna,hogy mi a gond.Maganrendelesen meg elobb megbeszelitek,hogy milyen panasszal mentel es csak utana kell vetkozni.Azert is jo maganhoz menni,mert csak a doki van es idopontra mesz nem megy ra a fel napod.Alapbol en is jobban szeretem a ferfi dokikat,viszont a noknek megvan az az elonye,hogy lehet mar ok is ateltek amit te,igy megertobbek tudnak lenni es talan konnyebben diagnosztizalnak.Egyebkent a legtobb orvos fent van a neten megtudod nezni,hogy ranezesre melyik szimpi meg velemenyeket is talalhatsz roluk.Itt a Gyakorin is rakereshetsz a dokikra.Bar ezek a velemenyek elegge bizonytalanok.Sok kulonbozo velemenyt lehet talalni ugyanarrol az orvosrol.Es erdemes valami hosszabb felsobe menni.
2017. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mentek a zöld pacsik! 4-es! Ásd el magad. 😂 Tudod kit drágámozz
2017. máj. 3. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Magànba jàrok,2-3000 ft a tabletta felìrás nála,10.000 a rákszűrés.Nőhöz jarok,nekem nő előtt könnyebb levetkőzni és itt aszisztens sincs,tehàt a vizsgálat is diszkrétebb,nem igazán örülnék ha vizsgálat alatt orvoson kívül más odalátna.


Orvoson múlik milyen vizsgálatot végez ha az első fig.gát felírásáról van szó,van aki simàn felírja minden vizsgálat nélkül,màs csak vérvételre küld,de van aki rákszűrést végez.

2017. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!