Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki akinek nemi szemölcsei...

Valaki akinek nemi szemölcsei többször előjöttek, volt kísérő tünetetek is, hogyan kezeltek és mire számíhatok?

Figyelt kérdés
Volt több mint 1 hónapja műtétem ahol kimetszették a kondilómáimat. Még 3 hét múlva sem gyógyult be a sebhely,barátommal együtt voltam és vérzett és felszakadt. Utána kenegettem neogranormonnal,orvos mondta hogy pihentessem. Pihentettem,nem is voltam már egy jó ideje együtt a barátommal. Hüvelygombán is volt,ez a kondilómák miatt lehet? Mit lehet már ezzel csinálni,ha mindig visszajönnek,megint kimetszik? Akkor várni egy csomó időt míg begyógyul és mire begyógyul jön a következő? Így lassan a barátomat is elveszítem hisz ki az a férfi aki már ezt bírná? :(

2017. máj. 7. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

pasidat is kezelik?

amúgy, ha pár hét szexmentes időszak miatt otthagy, akkor jobb is

2017. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kezelik. Még a leletem sem jött meg a szövettanról,pedig már eltelt egy jó kis idő. Csak valószínű HPV-m van,az orvos csak annyit mondott hogy vírusosnak tűnik. A héten megyek vissza. Nem tudom hogy elhagyna-e,másfél éve vagyunk együtt.


Nem tudom hogy másoknak fáj-e a szemölcs a nemi szerveknél. Érdekelne még az is,hogy vannak-e mellette fertőzései?

2017. máj. 7. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

szóval össze-vissza fertőzitek egymást...

biztos így meg fogsz gyógyulni...ja, nem

2017. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!