Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő feztőzés? Mit tegyek?

Visszatérő feztőzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszkető, égető érzést érzek odalent, és fehér, gusztustalan folyás van. A szexet sem élvezem. Visszatérő, vagy el nem múló probléma ez nálam. Már több éve is voltam ezzel a panaszommal több dokihoz. Mindig felirtak rengeteg gyógyszert, volt , hogy injekciót. Konkrétan nem mondták mi bajom, csak annyit, hogy fertőzés, vagy felfáztam, vagy más bajom lehet azért van ez.Vagy túl sok férfival vagyok (ami nem igaz) Szóval ahyánszor voltam, annyi okot mondtak. De soha nem gyógyultam meg. MIndig beszedtem amit írtak, követtem az utasításokat.Rengeteg pénzem ráment már erre. Volt, hogy a viszkető érzés eltűnt, de a szex mindig kicsit fájdalmas, vagy semmilyen. Most megint visszatért ez a viszkető dolog, és nagyon idegesít. Rendszeresen tisztálkodok, nincs semmi függőségem, partnereket sem váltogatom. És a partneremmel se volt gond, csak mióta velem van. Bár állitólag ő 4-5 nap alatt rendbejön. Már nagyon kínosnak érzem, hogy minden évbe csak a dokikat látogatom. Mit csináljak, anyagilag ezt nem engedhetem meg. Esetleg a patikában vennék valamit, lenne tőle bajom? Már nagyon szégyenlem magam. Kérlek a gyűlölködő kommentet mellőzéttek, segítséget kérni vagyok itt. KÖszönöm

21/l



2017. máj. 9. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek gumival akkor lehet a partnered fertőz mindig vissza. Lehet ő nem lett rendesen kezelve.

Kicsit próbálj megnyugodni mert az se jó ha ezen idegeskedsz. Miket használtál eddig? Tenyésztés volt? Vagy csak a hasukra csaptak az orvosok és mondtak valamit? Az is lehet hogy amiket kaptál nem voltak jó a gombádra/bacidra.

2017. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ELőtte is volt két partnerem és mindkettőt megfertőztem.(Tudom, hogy felelőtlen és veszélyes óvszer nélkül, de velem óvszerrel csinálni kb lehetetlen) Náluk is ugyanúgy pár nap alatt elmúlt. Tenyésztés? Azt hogy érted? Bocsánat de tapasztalatlan vagyok.

Én a panaszaim alapján úgy érzem, hogy gombás fertőzésem van. Sok lánynak van ugyanez a panasz, és mégsem szenvednek tőle évekig. Elnézést kérek a tudatlanságomért, és továbbra sem szeretnék fikázó, gyűlölködő kommentet, úgy tanul az ember ha kérdez.

Köszönöm a megértést.

2017. máj. 9. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Mi az hogy óvszerrel lehetetlen?!


Hát, akkor ne csodálkozz, hogy folyton viszketsz, mert ide-oda adogatjátok egymásnak.


Jó lenne addig befejezned mindenféle szexuális érintkezést, amíg a PARTNERREL EGYÜTT ki nem kezelnek!

2017. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztés azt jelenti amikor az orvos a kenetet elküldi vizsgálatra. (Kenet=folyásod)

De a jó orvos már ott helyben megmondja mi az a szagából, színéből, állagából ítélve.

A lehetséges okok azok lehetnek amiket leírtam. Vagy visszafertőz a partner, vagy nem jól lettél kezelve.

Szerintem keress egy másik orvost.

Használj hüvelyflóra visszaállítót. Az is lehet hogy már összevissza lettél kezelve és teljesen felborította a pH-dat.

2017. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ő nem jön rendbe, ő is hordozó, csak épp neki nem ilyen súlyosak a tünetei - a férfiak sokszor nem is tudják, hogy gombásak, stb., mert nekik nincsenek tüneteik... legalábbis nem ilyen szembetűnő és kellemetlen.

Amíg nem mentek el mindketten orvoshoz, és a negatív leletig nem hanyagoljátok a szexet, bizony folyton vissza fogjátok adni egymásnak.

2017. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
És igen, ne csodálkozz ha nem használtok óvszert. Attól nem félsz hogy mondjuk HPV-t kapsz el? Vagy valami mást? Ami a gombánál is szarabb? De te tudod. Bár ennyire tapasztalatlannak lenni ilyen téren és csinálni....nagy felelőtlenség.
2017. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Külön kértem, hogy nem kérek gyűlölködő kommentet, és mit kapok? Bár nem lepődök meg, ez az oldal kb használhatatlan.

A volt barátaimmal (kettő volt) tartom a kapcsolatot, mert aggódtam, hogy lesz e valami komolyabb bajuk. Egyik elment dokihoz, és nem mondott neki semmii rosszat, a másiknak sincs panasza amióta nincs velem.

Olyan kenet vizsgálat is volt, csak nem magyarországon, így nem sokat értettem abból amit a diagnózisként írtak. A doki meg úgy fordította hogy valami komolytalan fertőzés, de ne aggódjak, mert a gyógyszerei hatnak.

Nem tudok mindig ugyanahoz a dokihoz járni, mert ez kb az 5ödik lakhelyem. És ahogy az előző válaszoló is írta, félek attól, hogy a sok hülye gógyszer amit mindig beszedetnek, nem tesz sok jót.

És IGENIS lehetetlen óvszerrel a szex velem. Nyilván először minden partneremmel azzal próbálom, és utána is próbálkozunk. De vagy leesik, vagy bennem marad.Összevissza csúszkál. Kényelmetlen az egész. Volt hogy a partnerem azt hitte még rajta van, ezért bennem ment el, de az óvszer már rég leesett. Azóta nem merem mégegyszer. Szóval nekem igenis azzal lehetetlen.

És nem úgy kell elképzelni, hogy mindenkivel összefekszem!!!! 3 partnerem volt összesen,22 éves vagyok majdnem. A mostanival kb honapok óta nem is szexelünk. Lehet beszólogatni, de más sem tökéletes! Én próbálok tenni a problémám ellen, de az nem segít ha szitkozódtok.

2017. máj. 9. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
"Komolytalan fertozes"?Remelem neki is lesz majd egyszer.A leletekre alltalaba latinul irjak ra,hogy mi a gond szoval egy magyar doki is tudja ertelmezni.Ha meg megvan a lelet mutasd meg egy orvosnak,de erdemes lenne egy uj tenyesztest csinalni meg egy vizelet vizsgalatot is.Lehet sikerult kiirtani a gombat vagy barmit,csak a felborult huvelyflora miatt konnyebben kialakul ujra.A tenyesztes eredmenyetol fuggetlenul csinalni kellene egy jo hosszu flora helyreallitast.Es utana is hasznalni olyan keszitmenyeket amik erositik a huvelyflorat.(ovestin,cikatridina,vitagyn c)Es a parod is csinaltasson egy tenyesztest.Tenyleg ugy van,hogy mig mi szenvedunk a pasiknak nincsenek tuneteik.
2017. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen a szex óvszerrel, csak a barátod béna, aki nem tanulta meg használni (vagy inkább nem AKARJA, mert kellemesebb neki anélkül), vagy szar méretet vesztek, ennyi.


De nyugi, ha most leálltok a szexszel, normálisan kikezelitek magatokat, és kivárjátok, amit a doki mond időtartamot, akkor nem lesz baj.

2017. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt hogy a partnerem azt hitte még rajta van, ezért bennem ment el, de az óvszer már rég leesett - na ilyen NINCS! Ha normális méretet húz fel, nem esik le, ha rossz a méret, az egyből szembetűnik, és ő látja!, hogyha nincsen rajta - hacsak nem értelmi fogyatékos.


A kedves (volt) párod gumi nélkül akart szexelni, ezért húzott olyat, ami "véltlen lecsúszik". Persze, ezt nekem ne mesélje be senki, egy éve vagyok a párommal, nagyon vadul toljuk, mégsem csúszott le róla egyszer sem az óvszer.

2017. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!