Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan indítsam meg a menstruá...

Hogyan indítsam meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
1 hete volt egy kis barnás folyásom,majd ez abba is maradt igy néha volt,néha nem.Párommal lefeküdtem majd abba is maradt azóta.A ciklusomat vasárnapra számoltam,de azóta még semmi,hüvely váladék fordult elő.A mellem is érzékem,a méhemnél pedig ha kicsit megnyomom az egész hasam megfájdul.Hétvégén lenne egy családi találkozó,ahova nem szeretnék görcsökkel menni (ha elindul a vérzésem nem görcsölök) hogyan indíthatnám meg a vérzést? (Amiket a neten találtam,mind próbáltam,de nem voltak nagyon beválltak):/

2017. máj. 9. 09:57
 1/7 anonim válasza:
lehet hogy terhes lettél?
2017. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Védekeztünk :)
2017. máj. 9. 10:00
 3/7 anonim válasza:
máskor nem szokott késni?
2017. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De,az utóbbi hónapokban 1 heteket késett,volt hogy egy hónap ki is maradt,csak akkor nem volt mellérzékenység
2017. máj. 9. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megindítani. Ezt hormonok irányítják.
2017. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Cickafark teát.
2017. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. máj. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!