Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a menstruáció?

Miért nem múlik el a menstruáció?

Figyelt kérdés
1 éve szedek Minerva fogamzásgátlót és most egy hete hagytam abba és jött a 7 nap szünet.Első napokban elég gyenge volt a menstruációm de ma a 6. napban vagyok tegnap el kellett volna múlnia de ma úgy is tűnt. Elemntem wc-re és mintha megint megjött volna. Eddig mivel hülye voltam nem a 8. nap este szedtem be hanem 7. nap este.Aztán rájöttem hogy 7 napot kéne kihagyni ugyhogy elkezdtem a 8. nap bevenni az uj level első szemét. De most nem akart elmúlni úgyhogy beszedtem megint a 7. nap este. És ugye az tegnap volt. Ma pedig úgy tűnt el is múlt. De nem ,mégse. És azt szeretném kérdezni hogy ez mitől van. Nem kéne elmúlnia ha beszedem az első szemet? Mert most pont az ellenkezője történt. Válaszokat előre köszönöm

2017. máj. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Megzavartad a hormonjaidat azzal, hogy az eddigi szar szedés után most jól kezdted el szedni. Jó lenne erre figyelni. Várj egy nap napot.
2017. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OFF: Ez nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2017. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen..akkor jól sejtettem..ezután akkor normálisan szedem ezután..Viszont lehet hogy csere is lesz mert elég gáz mellékhatások kijöttek. Pénteken megyek is vissza

Köszi a választ

2017. máj. 9. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Második! köszi drágám azért ennyire még tisztában vagyok vele hogy nem menstruáció. De nem ez a lényege.Egyszerűen csak ezt a szót használtam rá :)
2017. máj. 9. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, a második válaszoló is az első volt.
2017. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A második válaszadó ...Az hogy te vagy az első az nem zárja ki hogy a második is vagy.
2017. máj. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!