Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jár fájdalommal a...

Miért jár fájdalommal a vizeletürítés, amikor hüvelyi fertőzésem van?

Figyelt kérdés
Amikor a hüvelyviszketés elmúlt, a pisilés sem fájt. Aztán újra megfertőződtem, és most megint nagyon fáj mikor pisilek. Nektek is így szokott lenni?

2017. máj. 12. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Azt hittem, felfáztam (csíp, de piszkosul), elmentem az urológiára, de a vizelet teljesen negatív, viszont heveny hüvelygyulladással elküldtek nőgyógyászhoz. Mondjuk utóbbi meg csodálkozott, hogy miért, és hogy van-e panaszom... mondom nincs, csak ide küldtek.


Mindenesetre nagy egyetértésben mindkát orvos ugyanazt a gyógyszert javasolta, plusz még a hüvelykezelésre egy recept nélkülit... és most várom a csodát.

2017. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem inkább belenyilal, nem csíp.

És mit ajánlottak?

2017. máj. 12. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pisilesnel elofordulhat,hogy a vizelet erintkezik a kisajkakkal vagy esetleg a huvelybemenettel es,ha van ott valami gyulladas,fertozes,akkor nagyon tud fajni.
2017. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig a pisilés végén fáj. És nem hiszem, hogy húgyúti fertőzésem van, mert nincs gyakori inger, és normális mennyiségű a vizelet.
2017. máj. 12. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nekem inkább belenyilal, nem csíp.

És mit ajánlottak?"

nem is a csíp a legmegfelelőbb szó... vizeletürítés végefelé, az utolsó cseppekig, fáj, ha úgy tetszik, nyilal, mintha ki akarna szakadni a helyéről... nem is tudom leírni.


Nolicint írt fel az urológus, és ezzel a nőgyógyász is egyetértett (ezt írta volna ő is) és mellé még lactofeel-t javasolt.

2017. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, és mondta a doki, hogy du főzzek le 2 l teát, és lehetőleg 1-1,5 órán belül igyam meg... ezt csináljam 3 napig, segíteni fog.
2017. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy gondoltam,hogy,ha huvelyi fertozesed van es azzal a gyulladt terulettel erintkezik a vizelet.De,ha neked mashol faj,akkor nem tudom mitol lehet.
2017. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is megjártam a hadak útját, hasonló tünetekkel, hosszú történet.


A lényeg: akkor nem csíp/fáj, ha minimum 2,5 liter folyadékot megiszok egy nap. Ha lehet, ez víz, gyógytea, gyümölcslé, leves legyen. A koffeines italokat kerülni, vagy minimálisra csökkenteni, és annyival több vizet inni, mivel vízhajtó a koffein.

És a nők teáját, vagy cickafark teát inni minden nap.

2017. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Értettem, és köszönöm a választ. Csak kifejtettem, hogy pontosan mi a panaszom. De amúgy ha úgy pisilek, hogy közben széthúzom, akkor nem is fáj annyira, szóval biztos, hogy az a gond, hogy hozzáér.

2017. máj. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!