Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki pajzsmirigy...

Van itt olyan, aki pajzsmirigy alulműködés miatt nem hízott, hanem épp ellenkezőleg, nem tud hízni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az alulműködés miatt hízni szoktak, de nálam pont fordítva van. Kíváncsi lennék, valaki tapasztalta-e még ezt, és ha igen, mit tesztek hogy ez megszűnjön?
2017. máj. 13. 11:36
 1/4 anonim válasza:
Saját vállalkozást akarsz nyitni ahol pajzsmirigyet árulsz? Vagy miért a "Saját vállalkozás" kategóriába tetted fel?
2017. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül ezen a kategorian maradt, mert telefonrol tettem fel a kerdest, mar mindegy....
2017. máj. 13. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gyógyszeres kezelés, pajzsmirigyhormonokkal. "Megoldás" nem igazán van csak a sablonos dolgok: káros szenvedélyek elhagyása, sport, egészséges életmód, stresszmentes élet.

Nagymamámnál durva hízás jelentkezett, nem tudta leállítani a folyamatot. Gondolom ez fogyásnál is így van.

2017. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek óta pajzsmirigy alulműködésem van, gyógyszert is kell rá szednem, de egy grammot sem híztam. Szerintem aki alapvetően nem hajlamos rá, nem is fog hízni.
2017. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!