Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtét alatt lehet rajtam...

Műtét alatt lehet rajtam fehérnemű?

Figyelt kérdés

Lesz egy kisebb hasi műtétem, a jobb oldalamon. Úgy van sajnos, hogy a műtét előtt 3 nappal megjön. Nekem a műtét napán már nem kellene tampon ( és nem is igazán szeretem ).

Azt tudom, hogy egyébként nem lehet semmi a műtőben. (elméletileg)

Volt már valaki hasonló cipőben aki alsóneműben ment be a műtőbe mert megvolt neki?

Előre is köszönöm a válaszokat !



2017. máj. 14. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán megműtenek, ha menstruálni fogsz?
2017. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a dokival veszély meg, elnapoljak szerintem...
2017. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen, kisebb műtét..epe

holnap hívom a dokit, mert bár a kórházban azt mondták elvégzik, most már nem vagyok benne biztos hogy a doki is ezt fogja mondani

2017. máj. 14. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Tellesen meztelen leszel a műtét alatt, egy steril lepedővel takarva, ez szabály!

Kérdezd meg időben az orvost, lehet, hogy elhalasztja a műtétet, de tudjon róla!

2017. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szija en is hasonlo cipoben voltam mutet elott jottmeg egy nappal mondtam az orvosnak es o azt mondta hogy nem baj meg mut akor is de igy id bugyi nelkul toltok be a mutobe.. de ugye a tobbi dolgozo informalt volt mindenrol ugye hat a viziten mindent meg dumalnak :) mikor kihoztak ilyen felnlt pelenkat raktam ram adig amig operaltak.. szoval meg lehethogy te is kapsz egy olyant de voltolyan hogymaskor is meg mutodtek es akor ismenstrualtam es akor a mutet alatt lehettem bugyibal ez orvostol is fugg.. de szerintem is sterileb mutetkor a pelenka meg ha fura is xd mert hat na a muto egy steril kornyezet :) dfere ertes ne esek tiszta vagyok xdd szal szerintem vagy nemm mut meg vagy mutet kozben pelenka felet kapsz vagy lehetsz bugyiban ez orvos fuggo is... sok sikert a mutethez ha kerdesed van irj nyugodtan :) jo ejt 18/L
2017. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz ennek már 6 éve, de nekem altatásos, viszonylag nagy hasi műtétnél csak a felsőmet kellett levennem, az alsónemű és a nadrág maradhatott.

2017. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pucéran kell menni műtőbe. Ha mestuálsz nem is műthetnek a + vérveszteség miatt
2017. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de tegnap megbeszéltem a sebésszel :)
2017. máj. 16. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Megosztanád velünk, mit mondott az orvos?
2017. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem jelent problemat hogy menstrualni fogok.
2017. máj. 16. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!