Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátló szedése...

Ha fogamzásgátló szedése mellett túl korán (az utolsó előtti tabl. Bevétele napján) jelentkezett a vérzés, az nagy baj?

Figyelt kérdés

már évek óta szedem, mindig pontosan ugyanazon a napon kezdődött, szóval nem rétem. nem hagytam ki tablettát, minden ugyanúgy csináltam, mint eddig.

ez mit jelenthet?

nem szeretnék nőgyógyászhoz menni, mert pár hónapja voltam egy fertőzéssel és kínos ilyen gyakran menni



2017. máj. 16. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit tennék hozzá, hogy nagyon stresszes volt az elmúlt pár hét, illetve múlt héten volt egy kis hasmenésem, de a tabletta bevétele után pár órán belül sose volt, illetve nem volt súlyos. ugye nem lehet terhesség vagy betegség, csak inkább a stressz hatása?
2017. máj. 16. 13:35
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mivel valoszinuleg alacsony mar a hormontartalma neked es kell egy magasabb hormontartalmu, mert igy eleg bizonytalan a vedelem, valoszinuleg nem is ved.
2017. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán előfordulhat, az még nem gond. De ha gyakori, érdemes másik gyógyszerre váltani. Amúgy nem kínos gyakran nőgyógyászhoz menni, ne így fogd fel. Szerintem a védelem nem szűnt meg.
2017. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

update: elmentem vizsgálatra. azt mondta, nincs baj, ha sokszor ismétlődik, majd válthatok gyógyszert.

köszönöm a válaszokat

2017. máj. 26. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi hogy irtad. Én 2 éve szedem, van mikor néha nekem is igy jön meg
2017. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!