Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak görcsök/csomók a...

Miért vannak görcsök/csomók a melleimben? 15/L

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem csak megfigyelni, hogy mind a kettő mellemben ilyen görcsök vannak. Olvastam pár oldalon, hogy ez a kamaszkorral jár. Tudnátok nekem segíteni, vagy ez normális? El fog múlni? Vagy menjek inkább orvoshoz? Válaszaitokat megköszönném!

2017. máj. 16. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A csomókat mindig meg kell nézetni. Mutasd meg anyukádnak és menjetek el orvoshoz. Én is voltam múltkor, végül nem volt semmi baj, de inkább nézesd meg. 17/L
2017. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha bármi ilyesmit észlelsz a melleidben, mindig és nagyon hamar el kell menni, s megnézetni orvossal!
2017. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.Én is jobban megnyugodnék, ha látná egy orvos. Köszönöm válaszotok!
2017. máj. 16. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Tömött a kötőszövet, vagy ciszták lehetnek. Egyik sem nagy gond, nyugi.
2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog a korodban, a fejlődés természetes velejárója.
2017. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezek akkor majd elmúlnak?
2017. máj. 17. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de azért menj orvoshoz! Ilyenkor ennek rutinnak kell lennie a részedről.
2017. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi bajod sincs! Ez valóban a fejlődés velejárója, figyeld meg hogy a ciklusoddal ez változni fog.

Gondolnád hogy mindkét melledben pont egyszerre keletkezne valamiféle rosszindulatú dolog? ugye ez azért nem valószínű...

2017. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!