Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem volt peteeresem (legala...

Ha nem volt peteeresem (legalabbis nem éreztem azt az eros szurast, mint amit szoktam) es a mehszaj lent van es nyitott az mit jelent? Mármint ciklus idején nyitottabb volt, mint ma reggel.

Figyelt kérdés
Decemberben is kimaradt valamiért. Lehetséges h nem volt minek távoznia a kimaradt peteeres végett?

2017. máj. 18. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem érzed mindig ugyanazt a szúrkálást, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy ki is maradt a peteérés.

Menj nőgyógyászhoz, megvizsgál és megtudja mondani, hogy volt-e, vagy sem.


Jó tanács! Te ne vizsgálgasd magad otthon, ne nyúlkálj fel magadnak, mert többet ártasz, mint használsz vele. Hiába mostál- fertőtlenítettél kezet. Attól még a körmöd alatt (körömkefe után is!) lehetnek baktériumok. Ez pedig jó kiindulási pont egy esetleges fertőzésnek.

2017. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja h majd megjön ne aggodjak..
2017. máj. 18. 14:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaaa

AZT KIFELEJTETTEM, hogy 13-án kellett volna meg jönnie de azóta sincs semmi, de a mehszaj ugye nyitott volt es lent volt de mar nem olyan nyitott mint 13-17ig, de nem vereztem szóval nem tudom mi lehet.

2017. máj. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!