Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig rendszertelen volt a...

Mindig rendszertelen volt a mensim. (30-48 nap között váltakozik. ) Az orvosom végzett hormonvizsgálatot, aszerint minden rendben. Be lehet valahogy állítani fogamzásgátló nélkül?

Figyelt kérdés
(Rövidesen gyermeket szeretnénk. )
2007. nov. 22. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aránylag rendszertelen, soha nem próbáltam beállítani és van két gyerekem, akarunk még egy harmadikat. A naptár-módszer kevésbé megbízható így, de ha valaki esetleg megérzi az ovulációt (gondolom ez a kérdés lényege), nyert ügye lehet. Mellesleg én nem érzem és mégis mindig két hónap után összejött a baba. Nem szabad görcsölni a fogamzás miatt és szeretetben kell együtt lenni, a szex öröméért... Meglesz! Sok sikert!
2007. nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajna 10 év alatt sem állt be a havim,csak amikor fogamzásgátlót szedtem.Fél éve nem szedem,mert babát akarunk,és akkor jön meg amikor kedve tartja.Mindig csak reménykedem,hogy talán baba,aztán 2hét múlva megjön.Bocsi,hogy nem tudtam választ adni a kérdésedre,de remélem valaki ír egy okosságot ami mindkettőnkön segít!Addig is kitartás!Egy sorstárs
2007. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!