Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet méhnyakrák?

Ez lehet méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban az együttlét elején nagyon erős fájdalmat éreztem, mintha valami súrlódna,dörzsölődne(a barátom állítása szerint neki is fájt). Aztán ez a fájdalom pár perc után elmúlt, de az aktus végén azt vettük észre, hogy véres lett a lepedő és aznap vérzést tapasztaltam, 1-2 napig barnás pecsételést. Amint elmúlt a barna "folyás" nagyon erős belső viszketés jelentkezett, ez szintén tartott pár napig, majd utána egy durva felfázás, véres vizelettel (erre antibiotikumot kaptam 7 napig, attól elmúlt). Azóta kétszer voltunk együtt a barátommal, de egyszerűen nem tudok feloldódni és úgy érzem, hogy nem is nedvesedek be eléggé.

Fogamzásgátló tablettát szedek.

10 nap múlva lesz meg a citológia eredmény, a nőgyógyászom a hüvelyi ultrahanggal mindent normálisnak talált, annyit említett, hogy a méhszáj eléggé vörös.

20/L


(Nem tudom, hogy mennyire fontos ezt megjegyeznem, de a lakótársam pár nap múlva szintén erős felfázással szenvedett, szintén véres vizelettel)


2017. máj. 19. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, h a tabletta nem fejtette ki a hatását és köztes vérzésed volt, esetleg egy fertőzést is elkaptál. Remélem a pároddal védekeztetek egyéb módszerrel is, mert az antibiotikum gyengitheti a tablettát + ha nem tudni, h fertőzés-e akkor nehogy olyat is elkapjon. A véres vizelet szerintem nem egyelő a méhnyakrákkal mert az a 2 nem befolyásolja egymást. Szerintem.
2017. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felfáztál plusz elkaptál valamit. Ettől is lehetett barnás folyásod. Vagy a gyógyszertől. A méhnyakrák máshogy kezdődik és azt azért látta is volna az orvos. Ne temesd magad.
2017. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves első kommentelő! De egy a kettő mert olvastam a neten hogy ez is a tünete a méhnyakráknak :/
2017. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Hmmmm, ezért írtam, h szerintem, nem az de aztán lehetséges. 2. Az elváltozást nem látja minden esettben a nődoki. Nekem is szokott az éves ellenőrzésekkor méhnyakrák szűrést végezni (törletet vesz amit laborba elküld) majd 2 hét várakozás. Nekem is volt, h megijedtem amikor a tabletta közben megjött és akkor is vett törletet, mert ő a vizsgálat során nem látott elváltozást de biztos ami biztos csinál rákszűrést!
2017. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!