Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egerben tudtok jo nogyogyaszt...

Egerben tudtok jo nogyogyaszt ajanlani?

Figyelt kérdés

Ez lenne az elso vizsgalatom.

Nekem Varga Zsoltot ajanlottak. De sajnos sok rosszat hallottam mar rola, de jot is.

Orulnek ha fiatalabb lenne,akitol batran kerdezhetek.

Elore is koszi. :)



2017. máj. 20. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy fiatal doktornő, a neve most nem ugrik be.
2017. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ugye hogy Jobb :)


Azert kerhetnek egy zold kezet? :)

2017. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ment, de nem tudom mire. :D
2017. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Kicsit off de a lenyeg: a Kerdezo veletlenul a kozlekedes kategoriaban tuntette fel a kerdest. Felhivtam a figyelmet ra, ezert erdeklodtem :)
2017. máj. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
41%
Én voltam most többször Dr. Varga Zsoltnál, nagyon jó fej, figyelmes, bátran kérdezhetsz tőle bármit. És ami hihetetlen számomra, hogy este 9-kor is ugyanolyan kedves, pedig ledolgozta az egész napot. Le a kalappal előtte! Bár sajnos váltanom kell, mert ő csak a jászberényi kórházban szülész, sokan elmennek oda is miatta. Én is gondolkodtam rajta, de a távolság miatt választok mást.
2017. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rég nem írt senki...de hátha valaki még erre téved...

Pár hete voltam Varga Zsoltnál. Sajnos elment a kisbabám...olyan emberséges volt velem, amit álmomban sem gondoltam volna egy orvostól! És megnyugtatott, volt néhány vigasztaló szava is. Ajánlom...!!!!!

2019. szept. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Varga Zsooolt!!!!!
2019. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!