Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám lenne hogy...

Olyan problémám lenne hogy szerda este közösűltünk a párommal, és kiszakadt a gumi, és telibe belém jött, másnap reggel egyből vettem esemény utáni tablettát, bevettem, és ma halvány rózsaszínes piros verzesem van, aza gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Hihetetlen hogy hany embernek szakad ki a gumija.
2017. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2017. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

"és telibe belém jött"


Mi az, hogy telibe beléd jött? Mi ez? Karambol???


Hogy beszélsz te, hány osztály végeztél?


Remélem nem lesz diplomás belőled..? Azok szoktak ilyen paréjul "beszélni".

2017. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hogy hány osztályom van!? Valószínűleg több mint neked kedvesem, és mi közöd hozzá? Én dontesem hogyan fogalmazok meg valamit,és ha nem tetszik hogyan kérdezek bármit is,akkor ne válaszolj.koszi.

2017. máj. 20. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Kedves harmadik válaszoló, ritka egy bunkó vagy! Mert ha éppen 8 osztálya lenne, akkor nem lenne joga ahhoz, hogy feltegyen egy kérdést?
2017. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Baromira nem tudom felfogni azt ha valaki nem ír le helyesen 1-2 szót, vagy nem úgy beszél ahogyan mások, mert van némi tájszólása, vagy hiányos a szókincse, vagy alapból olyan környezetben él ahol ezt hallja és ez maradt rá. Nem is értem kedves hármas válaszoló hogy te még is ki az atyaúristennek képzeled magad, hogy itt nekiállsz osztani az észt? Isten vagy te? Szerintem attól hogy még neked van érettségid, vagy éppen jó voltál nyelvtanból, még nem kell mást szidnod aki esetleg nem olyan jó benne. Kezdem már unni hogy ezen az oldalon ha valaki feltesz egy normális, érthető kérdést, mert választ szeretne kapni, és valaki már egyből itt nem hogy válaszolna hanem hibát keres hogy tudjon mibe belekötni, ami arra utal hogy unalomból van itt, mert nincsenek barátai akivel ellóghatna, vagy éppen egy taknyos kiskölyök aki csak a monitor előtt ülve agy legény, a külvilágba a valóságba meg fülét farkát behúzza.


Most mindenki vét el 1-2 hibát ha leír valamit. Ez nem arról szól hogy ki mennyire tud helyesen írni, és mi a legmagasabb végzettsége.


Állandóan ezt látom már facebookon is, mg más fórumokon is hogy csak ebbe kötnek bele, ahelyett hogy a témával foglalkoznának. És mielőtt én is kapnám a leszúrást hogy mi a fenéért, nem a kérdésre válaszolok, leírom hogy azért kattintottam ide mert kíváncsi voltam mik a válaszok, mert a barátnőm is volt hasonló cipőben, és ha megint előfordulna akkor képben legyek valamennyire, de éppen felhúztam magam egy kötekedő válaszolón és kiadtam magamból.


Előre is bocs.

2017. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én egy kérdést tettem fel,a válasz számomra fontos volt mert aggódtam! De viszont 30 perce regisztráltam az oldalra, és elég bunkó válaszolók vannak sajnos! Kedves harmadik válaszoló,nem mindenki egyforma nem lehet mindenki olyan "tökéletes"mint te! Mi van hogyha én egy beszéd hibás vagyok vagy pedig fogyatékkal élő ember aki nem Magyarországon él! És akkor mi van? Akkor is embereket bantasz olyan szövegekkel ami nem tetszik a kèrdezőnek?...
2017. máj. 20. 17:55
 8/14 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató nem írja?
2017. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos németül van leírva mert itt tartózkodunk,és nem nagyon értem az ilyeneket mèg! Próbáltam forditoban de nem bírtam mindet leírni.
2017. máj. 20. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Itthon általában Escapelle-t írnak fel ilyen esetben,a mellékhatásoknál szerepel az,hogy "rendkívüli vérzés a következő menstruáció jelentkezése előtt".
2017. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!