Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életmód váltás miatt menstruác...

Életmód váltás miatt menstruáció kimaradás?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem edzeni súlyzóval, mellette el hagytam az egyszerű cukrok fogyasztását. Már 5 éve fogamzásgátlót szedek soha nem késett és nem is felejtettem el be venni tablettát. De ebbe a hónapban ki maradt a vérzés. Szerintetek ez lehet az életmód váltás következménye? És ne aggódjak fölöslegesen emiatt?

2017. máj. 22. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne m hinném hogy csak a cukrok elhagyása miatt és súlyzüzás miatt kimaradna. De persze lehetséges. Nekem soha nem volt ilyenekkel gondom. Gyógyszer mellett se jó ha kimarad. Szerintem menj el orvoshoz.
2017. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, súlyzózás. Bocsi rosszul írtam.
2017. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd fel a nődokidat! Nekem is már történt ilyen a hirtelen életmódváltás miatt. Az orvos megvizsgált azért a biztonság kedvéért és rákszűrést is végzett, h biztosra menjen. 2 hónapig minden rendben volt, majd megint játszadozott a menzeszem. Azt a fajta fogamzásgátlót én már 4 éve szedtem és valószínű, h a hatása is gyengült. Cseréltünk fogamzásgátlót is és kopogjam le, azóta nincs bajom. Szóval vagy a tabletta nyújt már gyenge védelmet vagy az életmódváltást még nem szokta meg a szervezeted és több hormont termel.
2017. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A nődokinak továbbá mondtam, h intenzíven elkezdtem sportolni és h odafigyelek a kajámra, kevesebb szénhidrátot fogyasztok stb. Erre bólogatott, h igen, vannak akiknél ez befolyásolja és több hormon termelődik, továbbá a súlyzós edzéseknél is több hormon szabadul fel.
2017. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!