Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lenne a, hogy szerintetek...

Az lenne a, hogy szerintetek ez jó lenne? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy ezen a héten megyünk kirándulni az osztállyal és pont akkor jönne meg és kissé hosszú az út és nem lenne biztonságos a betét, és a tampon az fájdalmas vagy szűzen is lehet már meg ti mikortól kezdtétek el? Életkor-t meg, hogy mennyi időre rá kezdtétek használni miután megjött? Egy kis infó ami nekem ezzel kapcsolatos: Nekem 2016 Szeptemberében vagy akörül jött meg és most 12 leszek nyár után! Privátban is lehet írni!:)

2017. máj. 22. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem tegyél be egy normál/mini tampont+ egy egészségügyi betétet.

Ha tényleg hosszú az út, akkor az egyik megállónál kiveszed a tampont, utána(legalábbis nálam) kb fél óráig nincs vérzés, és mivel ott a betét a bugyidban, baj sem érhet. Szerintem, mindig, ha van lehetőség rá, menj el mosdóba, és, ha a betét félig már meg van telve cseréld ki.

2017. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használhatnak tampont a szűz lányok is. Az ob mini silk touch kicsi és könnyen csúszik. Szerintem azt próbáld ki. Én mindig szoktam tenni alá egy betétet, hogy ha nincs időm cserélni, felfogja a szivárgást.

20N

2017. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!