Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely?

Menstruációs kehely?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvastam róla interneten, itt az oldalon is. Mindenki dicséri. Rossz véleményt még nem nagyon találtam. Én arra lennék kíváncsi, hogy mekkora a fertőzés veszélye, ha egy ilyen kehely 6-7 órán keresztül bennem van úgy hogy tele van vérrel.(volt aki 9 órát is írt). Mert ha a tampont például 7 órán keresztül magamba hagynám akkor biztos olyan fertőzést kapnák, hogy megemlegetném. Viszont baktériumok a vérben ott is dolgoznak hiába kehely vagy éppen tampon.

Szeretném használni, mert nagyon kényelmes megoldásnak tűnik, hogy egész nap jóformán nem kell cserélni és izgulni, hogy átázik, viszont ezzel a dologgal nem vagyok kibékülve, mert senki nem ír róla semmit.


Esetleg ötletek ? :)

A válaszokat előre is köszi :)



2017. máj. 22. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel vákumot képez a kehely, a vért nem éri levegő, íg ynem idul bomlásnak. Tehát nincs fertőzés veszély. Max 12 óránként ki kell azért venni. Nyugodtan irj privit, ha kérdésed van
2017. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!