Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más lánynak is szőrös a felkarja?

Más lánynak is szőrös a felkarja?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és az egész felkarrom sötét szőrös, és elég macerás leszedni róla a szőrt. Másnak is van ilyen baja?

2017. máj. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gimi elején elkezdtem borotválni a karomat, de aztán rájöttem higy semmi értelm sincs :D Sok időt vesz igénybe, és egyébként nem nézi senki sem, egyáltalán semmi baj azzal ha szőrös a karod :) természetes dolog és társadalmilag elfogadott
2017. máj. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is az, bár világos barna - de szintén zavar. Egyszer-kétszer leepiláltam...nagyon rossz ötlet volt. Sötétedett a szőr és talán kicsit sűrűbb is lett. Azóta néha kiszőkítem, de valóban igaza van az előttem szólónak. El kell fogadni, hogy ilyen a karunk. Aki meg beszól miatta, nem érdemes rá figyelni ;)
2017. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy hosszú szálak és sűrű. nekem nagyon látszik még szőkítve is, és szerintem egyre több van.
2017. máj. 25. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csupa szőr és sötét. Nyáron borotválom.
2017. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!