Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszűkült hüvely és darabos...

Összeszűkült hüvely és darabos váladék?

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdődött a dolog, nem működött a szex. Az első centi sem ment be (nem vagyok szűz), annyira fájt a behatolás, mintha egyszerűen összement volna a vaginám. Aztán pár nappal később lett furcsa hüvelyváladékom, de bugyin nem látszott csak ha az ujjammal próbáltam benyúlni (ami akkor még sikerült), azon vettem észre hogy nagyon furcsa odabent, és a váladék benne szagtalan, de több és darabos...

Dokihoz még nem tudtam menni de azt mondta gomba lesz, tegnap óta kezelem Canestennel napi 2-szer. Nem csípi, nincs tőle semmi bajom. A szúró fájdalom csak néha jelentkezik, viszketés max 1-szer a hét során...

Viszont ma még az ujjam sem fért be, mintha teljesen összeszűkült volna a hüvelyem.

Ha van ötletetek, kérlek segítsetek!



2017. máj. 24. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél indikátorpapírt vizes oldatokhoz. Vegyél ki hüvelyváladékot és kend rá!

A PH megmondja, van-e fertőzésed és az bakteriális-e vagy gombás és milyen súlyos.

A fiútól kaptad akkor, ha van valami.

Ezért inkább bőrgyógyászatra vagy urológiára menjetek, ott együtt tud kezelni titeket ugyanaz az orvos.

2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy az urológián is használnak gyorsteszteket, és a bőrgyógyászaton pedig mikroszkópot.Tehát azonnal meg tudják mondani, mi a diagnózis. Van, amit tenyészteni kell, de azonnal is van infó.
2017. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen, erre a canesten nem elég. Gyógyszert irt fel a nőgyógyasz. Már evekkel ezelőtt volt, így a fertőzés nevére nem emlékszem, de azt tudom, hogy komolyabb egy canestenes esetnél. Holnap surgosen menj el orvoshoz!
2017. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!