Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete megjött a havi bajom...

Két hete megjött a havi bajom (kb.7-8 nam volt) utána rá egy hétre megint. Valami bajom van? 13L

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nap
2017. máj. 25. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, még be kell állnia a hormonjaidnak. Nyugi nincs bajod.
2017. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm eléggé megnyugtattál:)
2017. máj. 25. 14:44
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval, ilyenkor még teljesen normális, akár 1-2 évig is eltarthat, amíg beáll.

Amikor nekem először megjött, kb. ennyi ideig küszködtem vele, egyszer megjött, aztán elmúlt, és 3-4 nap múlva megint megjött. Sőt, még olyan is volt, hogy 27 napig tartott folyamatosan, és akkor sem lett semmi bajom. Nálad ilyen hálistennek nincs. :)

Figyeld meg, hogy esetleg mekkora fájdalommal jár, puffadsz-e, vagy vannak-e egyéb tüneteid is, szedsz-e valamilyen gyógyszert, mert az is hatással lehet rá. De lényeg, hogy nyugi! :)

22L

2017. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!