Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? (Bővebben lent)

Ez mi lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már napok óta fáj, illetve viszket ott lent egész nap. Pisilés közben pedig csíp. Ráadásul késik is (bár még csak 3-4 napot). Nemibetegség nem lehet, mert még csak nemrég veszítettem el, és csak egyetlenegyszer történt, azóta nem, és akkor is gumival. Felfázva sem vagyok... Nem tudom, mi ez, de nagyon rossz. :S

2017. máj. 25. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyen előfordulhat az is, hogy a tüneteket nem latexallergia okozza, hanem sokkal inkább az óvszert síkosító spermicides vegyület, ami többnyire a nonoxynol-9 nevű anyag. A dobozon a "spermicidally lubricated" felirat árulkodhat a felületaktív hatóanyagról.


Ha úgy tűnik, hogy ez a vegyület váltja ki az allergiás reakciót, érdemes másikra váltani, több márkát kipróbálni. Vigyázat, spermicides anyagok lehetnek a síkosítókban, fogamzásgátló habokban is! Ezért mielőtt síkosítót vásárolna, mindig olvassa el az összetételét, és használat előtt végezzen bőrtesztet! Az allergiás tünetek között szerepelhet bőrégés, viszketés, irritáció és nehézlégzés is.

2017. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Életemben egyszer feküdtem le bárkivel is, akkor, amikor elveszítettem. Ez volt kb 3 hónapja, azóta semmi. Síkosítót nem használtunk, a gumit meg rábíztam, hogy válasszon ő, mert én nem értek hozzá.
2017. máj. 25. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet clamidya
2017. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gombás fertőzés. 1, menj el nőgyógyászhoz 2, ha ez nem szimpi megoldás akkor vegyél egy vénynélküli canesten kombit a patikában és ha használ, akkor gombás fertőzés volt, ha nem, akkor irány a nőgyógyász.
2017. máj. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jezus😐 Ez mitol alakul ki?
2017. máj. 26. 05:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapja volt a szex és most jött ki a viszketés akkor bármitől lehet. Lehet valahol leültél a wc-re vagy akármi. És de igen ez nemi betegség. Menj el nőgyógyászhoz.
2017. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!