Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron le van beszélve egy...

Nyáron le van beszélve egy strandolás a barátaimmal, de pont akkor fog megjönni. Mit csináljak? Ha tampont rakok fel, attól még szokott szivárogni, és fehér a fürdőruhám, nem akarom, hogy látszódjon. Én rakom fel rosszul? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul rakod fel,normál esetben az nem szivárog,nem tolod elég mélyre és nem jó a szög se valószínűleg. Lehet,hogy a megbeszélt időpontkor pont rossz idő lesz,esetleg mond,hogy tegyétek át máskorra.
2017. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem sokat segít, de talán egy fekete- vagy valamilyen sötétebb alsóban magabiztosabban éreznéd magadat. Ha esetleg szedsz fogamzásgátlót azzal tudod befolyásolni a vérzést, ha nem hagysz szünetet.
2017. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kb milyen szögben kellene felhelyezni?
2017. máj. 26. 06:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fekete fruhát. Egyébként vagy rosszul rakod fel vagy erősebb a vérzésed és nagyobb méretű tampon kell
2017. máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ferdén hátrafele,mindenkinek más a kényelmes szög,de jó helyre kell tenni,hogy ott maradjon és szívja amit kell. Akkor jó,ha egyántalán nem érzed. Sok sikert!
2017. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Applikátoros tampont próbáltál már? Nekem is a sima tampon elég sokszor átázott, vagyis inkább kifolyt mellette a vér, egy része a tamponnak pedig teljesen száraz volt. Most már Tampax pearlt használok, ezzel nagyon ritkán fordul elő, hogy átázik. Úgy érzem, hogy jobban a helyére tolja felhelyezéskor.
2017. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!