Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 29-30-31 napos ciklusnál csak...

29-30-31 napos ciklusnál csak a 32. nap, és nem a 28. nap után számít késésének?

Figyelt kérdés
Átlagban 30 nalosak a ciklusaim de most a 33.on vagyok és meg nem jött meg. Akkor et meg csak 2 v 3 nap késes az én esetemben? A hónapban beteg voltam, lazcsillapitót is vettem be illetve most volt a legstresszesebb hetem. Gondolom ezért késhet, nem? Teshességrt kizárnám, mert kb 2-3x voltunk együtt, védekeztünk. Köszi a válaszokat!

2017. máj. 26. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig a saját ciklusodat vedd alapul. Ha harminc napos szokott lenni, akkor ez 3 nap késés.
2017. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 26. 07:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig a te ciklusod a viszonyítási alap. Ahhoz képest kell számítani, de 1 héten belül még nem nagyon szokás késésről beszélni, mert befolyásolja minden a ciklust és csúszás simán lehet főleg ha beteg voltál és stresszes.
2017. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!