Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb szemhéjamon néhány...

A jobb szemhéjamon néhány napja van egy seb. Hogyan tudom kezelni, vagy kell-e egyáltalán? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Általában ki szoktam sminkelni magam, de nem erősen. Szemhéjpúder, ritkán ceruza és szempillaspirál. Nemrég kb egy,másfél hete próbáltam ki egy új sminkkészletet amit én vettem magmnak a covergirltől. Azóta ezt használtam eddig. Most vagy 3 napja mielőtt lemostam este a sminket viszketett, miután lemostam égett és másnapra egy seb jellegű valami lett a jobb szemhéjamon. Ez a seb a három nap alatt csak erősödött, de mára (4.nap) már el-elmúlni látszik. Ma sminkeltem először azóta, mivel már nem fáj. Kellene valamivel kezelnem, krémeznem? Tanácsok? Valaki járt már hasonló cipőben?

(21/N)



2017. máj. 26. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy erre a sminkre, dobd ki vagy add oda valakinek.
2017. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jött ki elötte hamarabb? Vagy ennyi a reakcióidő? Elajándékozom ha arról van szó nyilván.
2017. máj. 26. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most alakult ki a benne lévő egyik összetevővel szemben az érzékenységed, gondolom eddig nem találkozott a szervezeted azzal az anyaggal.
2017. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment a zöld kéz! :)
2017. máj. 27. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!