Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes vele orvoshoz fordulnom?

Érdemes vele orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
A mellemen egy nagy vörös folt jelent meg pár napja. Sportmelltartóban voltam, így nem látok esélyt arra, hogy az dörzsölte volna ki, de a biztonság kedvéért azóta nem vettem fel semmit, hogy pihenhessen. Viszont azóta csak nőtt. Úgy fáj mint egy égési sérülés, a felülete barázdás, száraz és véraláfutásos. Ezentúl a mellbimbóm ezen a mellen kellemetlenül viszket, és elkezdett vékony rétegben hámlani. Eddig nemigen foglalkoztam vele, viszont kezd megijeszteni...esetleg volt már mással hasonló? 17/l

2017. máj. 26. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg egy nőgyógyásszal. Csomót a melledben, azon a területen nem érzel?
2017. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el vele bőrgyógyászhoz!
2017. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam kitapogatni, de az a sejtésem, hogy amit érzek a duzzanat alatt, az az emlőmirigyem ... nem igazán tudom eldönteni, szóval valószínűleg várok még pár napot, hátha elmúlik, és ha netalántán mégsem, megyek orvoshoz :T Köszönöm a válaszokat! c:
2017. máj. 26. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább bőrgyógyászra tartozik, mint nőgyógyászra.
2017. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért érdemes nőgyógyászhoz menni, mert ha valami baj van a melledben, annak is lehet ilyen külső elváltozás a tünete. inkább nőgyógyász, ha ő nem talál semmit, utána bőrgyógyász.
2017. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltàl orvosnàl?Mit mondott?Nekem is hasonló van most.
2017. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen voltam azota orvosnal. A folt továbbra is megvan, már nem faj, nem is érzékeny. Annyit mondott, hogy figyelni kell, es ha netan csúnyabb lenne, vagy megint fajni kezdene menjünk vissza. Szóval meg mindig nemtisztazodott mi is ez igazabol.:T
2017. júl. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!