Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely vélemények? 16...

Intimkehely vélemények? 16 évesen használhatom (5 éve van menstruációm)?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell mire megszokom? Valószínűleg nyaraláson fog megjönni és tampont nem igazán szeretnék használni. Nehéz először a használata? És nem vagyok hozzá fiatal, nem okozhat gondot, hogy szűz vagyok?

2017. máj. 27. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a Naturcup 0-ás mérete a tiniknek, ennek a legkisebb a mérete, jól idomul a még feszes hüvelyi izmokhoz. Azonban lehet, hogy több gyakorlásra lesz szükséged a helyes módszer megtalálásához, mivel valószínűleg még nem ismered jól a testedet. A szüzesség sem akadály.
2017. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2017. máj. 27. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Gyere facebook-on van egy csoport, minden kérdésedre készségesen válaszolnak a tapasztalt kelyhezők. Nekem is sokat segitettek

Intim kehely/ tölcsér és mosibetet csak nőknek, igy keresd

2017. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! én is 16 éves vagyok,lassan egy éve használom. A betétet utáltam a pelenka érzet miatt, nem szivesen tocsogok a vérben, így mar a második menzeszemnel tampont hasznaltam, így nem féltem annyira kipróbálni, mert vannak barátnőim akik a legkisebb tampontol is félnek, nem hogy a kehelytol. En imadom!! Az elején 2 óránként kivettem és visszaraktam mert féltem hatha ereszt és addig is gyakorlok. Ajanlom hogy mindig rakj betétet alá az elején ha tudsz, hátha nem érzed még mikor van jol felrakva es mikor van rosszul. Az első 2 hónapban en is gyakran jartam ugy hogy nem jol raktam fel, de nem szabad feladni! sokan a c alaku hajtast ajanljak, de nekem az valahogy nem valt be,nem tudott teljesen kinyílni, igy ajanlom probald ki a többi hajtast is. felhelyezes utan mindenképp mozgasd meg, akar kicsit ki-be hogy kinyíljon es vakum keletkezzen, akár forgasd meg,majd ellenorizd a szeleit az ujjadal finoman. Igazából annyira mas lehet személyenként, hogy ennel tobb tanacsot nem tudok adni, ki kell tapasztalnod. iden nyaron is remek szolgalatot tett a Balatoni nyaralasom soran, nagyon boldog vagyok hogy ratalaltam es nem adtam fel. Olvasgass meg utana, keress tippeket trükköket ha még érdekel, vagy irj privatban, szívesen válaszolok bármire :D
2017. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!