Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fordítható vissza a...

Hogyan fordítható vissza a gluténmentes diétahibákból adódó menstruációs zavar?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta lisztérzékeny vagyok. Alapvetően ügyelek a diétára, de előfordul, hogy fogyasztok olyan ételt, ami tartalmaz glutént. Az utóbbi néhány évben menstruációs zavarom van, több hónapig kimarad. A túlsúlyt és a diétahibát vélem a felelősnek. Már 1 hónapja figyelek az étrendemre, de sajnos a menstruációm nem rendeződött. Félek, hogy veszélyezteti a teherbeesés valószínűségét ez az állapot... :(
2017. máj. 27. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez az óvszert javaslom mindenképpen. Minden aktus után ellenőrizd, hogy nincs-e kilyukadva, ha ki van, akkor esemény utáni (de ezt igazán nem javaslom). Én is kiskorom óta vagyok lisztérzékeny és csak azt tudom mondani, hogy egy hónap szigorú diéta még nem teszi meg a hatását. Egy fél év kb mire minden helyreáll ismét.
2017. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!