Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem foglalkoznak a...

Miért nem foglalkoznak a problémámmal az orvosok? Már a 6. -nál voltam.

Figyelt kérdés

Minden menstruációm előtt 6-8 napig barnás-pirosas pecsétlésem van. Néha elég nagy darabok is vannak benne.

Ez tart már kb. 3 éve, amióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Minden orvosnak elmondtam ezt, de egyik sem foglalkozott vele, mert szerintük normális és annak a mellékhatása, hogy abbahagytam a tablettát. Majd ha terhes leszek, akkor a szülés után magától elmúlik.

Szerintem meg nem normális és nem hiszem el, hogy nem lehet valahogy kezelni. El vagyok keseredve. Ráadásul ebben a hónapban már 11. napja tart ez a barnázás.

Hová, kihez forduljak, hogy végre foglalkozzanak is velem, ha a nőgyógyászokat nem érdekli? Mert ne mondják már, hogy az, hogy több, mint két hétig tart ezzel együtt a menstruációm, az normális.


2008. okt. 15. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem olyan hormonzavar,amit tablettával kellene nekik orvosolniuk,bár igaz,szülés előtt én is kínlódtam,10 napig kb volt megmindig,aztán elmentem dokihoz,van egy vizsgálat amivel ki tudják deríteni,vérvétel is kell hozzá,hogy milyen hormonális oka van,csak aztán nem mentem vissza a dokihoz,mert baba lett,éa azóta valóban beált.Sztem ne add fel menj addig amíg nem segítenek,nem kell neked beletörődni.Van megoldás!
2008. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosnál voltál? Mert ha igen, akkor nem tartom valószínűnek, hogy nem akarnak veled foglalkozni, elvégre fizetsz érte...

Miért olyan nehéz elhinni, hogy semmi bajod? Gondolom megvizsgáltak már száz oldalról.

2008. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond mellé azt is hogy fájdalmat okoz, esetleg, hogy babát szeretnél, meg hogy 3 éve nem is jön össze..akkor is ha nem szeretnél babát, mert akkor majd foglalkoznak veled..ez tuti hormongond amit helyre kell rakni..3 év után nem lehet a fogamzásgátlónak ilyen mellékhatása..rég kiürült a szervezetedből.
2008. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magam pasi vagyok, de csak egy ötlet: Nőnemű nőgyógyásznál is voltál már? Hátha másképpen látja ezt a dolgot, mint a férfi orvosok.
2008. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig mindig csak SZTK-s rendelesen voltam az epp ugyeletes orvosnal. Sajat orvosom nincs. Es azok mindig pasik voltak. Nonel nem voltam, de nem is szeretnek menni.

De majd azt mondom, amit tanacsoltatok, hogy gyereket akarok es nem jon ossze. Akkor majd jol kivizsgalnak.

Koszi a tanacsokat!

2008. okt. 16. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,tudod szomorú, de az a baj,hogy az sztk rendelésen nem foglalkoznak úgy az emberrel,én ha egy kis gyulladással mentem,már úgy néztek rám,mintha valamilyen fertőző betegségem lenne.Azóta nem is megyek,csak magándokihoz,menj te is ha teheted,észre fogod venni a különbséget.(1. válaszoló)
2008. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 2 gyereket szültem, előttte is, közben is, és azóta is gondjaim vannak, nem ilyen jellegű, inkább szúró fájdalmaim, görcseim, hirtelen mozdulatnál olyan, mintha kiszakadna belőlem valami, ha 20 orvos nem látott még, akkor 1 sem, beleértve a maszekokat is, akiknek jócskán delláztem, és elhihetitek, hogy azóta sem tudják, hogy mi a bajom. A vérvételen kívül semmilyen vizsgálatra nem küldtek el, ott mindig kiderül, hogy valami gyulladásban van, de hogy mi azt nem tudom, és nem is érdekli az orvosokat.Mindig gomba elleni kúpot írnak fel, de tudom, hogy nem ez a baj, már ki sem váltom őket.

Szóval nekem csak rossz tapasztalatom van, úgyhogy attól hogy azt mondják, hogy semmi baj, attól még lehet bajod, csak nem foglalkoznak vele, majd ha komolyabb panaszokat okoz.

2008. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!