Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek éjszaka használhat...

Szerintetek éjszaka használhatók tampont?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy ez egy kicsit furcsa kérdés , de nem tudom , hogy jó e az ha éjszaka is tampont használok mivel sok helyen olvastam, hogy max. 6 óra után rögtön el kell távolítani a baktérium okozta betegségek elkerülése miatt . De csak így érzem magam tisztának és nem tudom mi tevő legyek. ..

2017. máj. 27. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
32 vagyok és mindig is tampont használtam, éjszakára is. Soha semmi bajom nem lett, pedig van, hogy 9 órát alszom benne.
2017. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan használd. Reggel felkelsz és cserélsz. Attól a plusz 1-2 órán nem múlik semmi.
2017. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést és a válaszokat nagyon megnyugodtam .
2017. máj. 27. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint felkelnék 6 óra után cserélni, mert nem érzem úgy, hogy egészséges olyan sokáig bent hagyni. De persze ez mindenkinek a saját döntése.
2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Miota szultem, olyan eros a menstruaciom, hogy ejjelre is tampont plusz ejszakai betetetis kell raknom, es meg neha igy is atazik minden.
2017. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Van, akinek semmi baja nem lesz tőle, de én már kaptam fertőzést tampontól, úgyhogy nem alszok tamponban. Intimtölcsért vagy sima betétet használok éjszakára.


Próbáld ki az intimtölcsért, tiszta, higiénikus és nem eldobható, mint a tampon vagy a betét, tehát anyagilag és környezetvédelmileg is megéri, és anyagából adódóan fertőzést sem okoz.

2017. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!