Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont a tábor előtt jött meg!...

Pont a tábor előtt jött meg! Tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és ma reggel megjött az első menstruációm. Ezzel nem is lenne baj, csakhogy holnap megyek háromnapos táborba. Betétet addigra veszünk anyával, de akkor le is fújhatom már a fürdést? Esetleg lehet, hogy holnap, vagy az elkövetkező napokban nem jön meg? Ti is jártatok már hasonló helyzetben? Be mertetek így menni a vízbe? Tapasztalat? Köszönöm a válaszoka előre is! :)

2017. máj. 28. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött, megjött, meglesz még holnap meg azután is.

Betéttel nem fürödhetsz.

Tamponnal lehetne, de elsőre nem biztos hogy sikerül, plusz annál sok mindenre oda kell figyelni.

2017. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%
Szia! Eddig két táborban voltam és mindig pont akkor volt meg. En szemely szerint nem mentem bele a vizbe, csak rovidnadragban es akkor is csak terdig.
2017. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint akkor marad a térdig érő víz megoldás. :/
2017. máj. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!