Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis mell, erős szőrzet lehet...

Kis mell, erős szőrzet lehet hormonális probléma?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mellem gyakorlatilag semmi és nagyon erős szőrzetem van. Lehet, hogy túl alacsony az ösztrogénszintem? Vagy lehet PCOS?

2017. máj. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Konkrétan olyan lapos vagyok, mint 8 €vesen, és nekem is erős a szőrzetem. Ezzel elvileg nincs problema, de ha nagyon aggódsz, a biztonság kedvéért menj el orvoshoz.
2017. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Több vizsgálaton is voltam és mindent rendben találtak.
2017. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányok,a kis mell/lapos mell (is) szexi,ezen ne aggódjatok,helyileg a megszokott helyeken túl hol vagy(tok) szőrösebbek?
2017. máj. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szinte alig van mellem,viszont nagyon sok és erős a szőrzetem.
2017. máj. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Majdnem a legszebb párosítás. Még ehhez egy nagyobb popsi és tökéletes. Írhattok bátran. Pusz
2017. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!