Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tuntetheto el a kis...

Hogyan tuntetheto el a kis pelyhes bajusz?

Figyelt kérdés
Sotet hajam van igy sotetebb a szorzetem is..es a szamnal a kis pelyhek latszodnak..hogyan lehetseges megoldani hogy ne latszodjon?

2017. máj. 29. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne kezdd el borotválni, mert akkor baromi feltűnően fog kinézni. Gyantázni lehet, csipeszelni, illetve epilálni. Az epilálógép az ugye apró csipeszeket tartalmaz, olyan, mintha nagyon gyorsan csipeszelnéd, én ezt szoktam csinálni.


Illetve lézerrel is ki lehet égettetni a szőrtüszőket, ez viszonylag költséges, kicsit fájdalmas, és a reklámmal ellentétben nem végleges, pár évig tart a hatása.

2017. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a hideg gyanta csík. Kifejezetten arcra valót kell választani. Gyors és tartós.
2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. máj. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!