Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek vérzett a...

Xtina... kérdése:

A barátnőmnek vérzett a hüvelye szex közben. Nagy a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel akivel elhatároztuk hogy születésnapomon elvesztjük a szüzzeségünket, de nem volt túl kellemes hiszen szex közben elkezdett vérezni neki alul. Azt gondoltuk hogy biztos azért van mert első szex vagy hasonló, mellesleg hozzátenném hogy közben fájdalmat is érzett. Ma megpróbáltuk újra az egészet és megint vérzett neki. Azt mondta megint fájt neki. Szerintetek nagy a baj? Egyébként hozzátenném hogy használtunk gumit.
2017. máj. 29. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szexeljetek! Ha annyira alap dolgokkal nem vagytok tisztában, hogy a szüzesség elveszítésénél átszakad a szűzhártya, ami fáj és vérzik (mindenkinél más mértékben) akkor ne szexeljetek! Főleg a mai világban, amikor minden, de minden fenn van neten! Basszus már általában tudtam ezt, pedig nem volt net és eszem ágában sem volt szexelni!

Első alkalommal valószínűleg nem szakadt át teljesen a szűzhártya, azért fájt neki most is.

2017. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy verzik,a szűzhártyája szakadt át. Olyan ez, mint egy seb.

Az is normális, hogy fáj neki. Először izgasd fel normálisan (nyald,ujjazd) és amikor már nagyon nedves, akkor próbáld meg betenni neki.

2017. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mikor először csináltuk gondoltam, hogy azért van....

Csak azért ijedtem meg mert most is vérzett neki. De köszönöm szépen a választ

2017. máj. 29. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Második vagyok. Esetleg használjátok síkosítót, és nagyon óvatosan told egyre mélyebbre,de ha szól, hogy fáj, azonnal hagyd abba. Csak az eleje ilyen nehéz, utána már jó lesz. Én 19. szülinapom után veszítettem el, az aktus végére már élveztem is a dolgokat, és nem fájt. (Az elején persze kellemetlen volt, és vérzett is)

Ja, és ezután is mindig védekezzetek!

2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Kicsit megijedtem hogy most miért vérzett neki, de akkor látom nincs gond. :D
2017. máj. 29. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyébként nem jó, amit a 4-es írt, hogy abba kell hagyni, ha fáj. Az természetes, hogy fáj, amikor átszakad a szűzhártya. Ha ilyenkor mindig abbahagyjátok, akkor sose fog rendesen átszakadni és csak elhúzzátok a fájdalmat. Mondjuk egy tapasztaltabb férfi már biztosan tudja, csak hát nálatok mindkét fél szűz volt még. Ilyenkor egy határozott (de persze nem durva, erőszakos) mozdulat kell és kész is van. Utána már nem fog fájni.
2017. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Van akinek olyan vakos a szűzhártyája, hogy csak sebészileg nyitható meg. Az ilyen típusnál a közösülés erőltetésével még a hüvely is berepedhet. Nődoki mint opció?
2017. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!