Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy a hatodik hónapnál...

Lehet, hogy a hatodik hónapnál marad el a menstruáció?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Fél éve nem voltam férfival. Az előző menstruációim mind megjöttek, de most késik, ami nem jellemző. Semmilyen PM előjelet nem éreztem. Azóta híztam 3-4 kilót. Még anno egy hónapra rá csináltam 2 tesztet negatív volt. Illetve folyton szédültem az elején, de hányingerem nem volt. Lehet mégis baba? Segítsetek!

2017. máj. 31. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted 6 hónaposan 4-5 kilot fogsz hizni???????? Ja és ha ennyire fosol(a hülyeségedtől) akkor miért nem mész el dokihoz??? Biztos nem nevet ki.

Bocs ha arogáns voltam csak az ilyen barmokból olyan sok van már.

2017. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én, csak tudod annyi mindent olvastam már mindenfelé, hogy teljesen összezavarodtam
2017. máj. 31. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondolod, hogy a 6. hónapban derülne ki, hogy terhes vagy??? Ez nem a TLC :)

Semmi gond, ha késik, elfordul bárkivel.

Ha egyáltalán nem jön meg, akkor sem terhességre kell gondolni nálad, aki fél éve nem voltál férfival. Okozhatja pl. ciszta.

2017. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) azért ütött szöget a fejembe, mert pont ismerek olyat aki a hatodikban tudta meg, hogy terhes.
2017. máj. 31. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!