Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogyok kisebb lesz a mellem?

Ha fogyok kisebb lesz a mellem?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok es nem vagyok kövét de azért van egy kis zsír a hasamon(de tenyleg nem sok) meg a combomon

4napja csak zöldségeket eszek es csinálok felüléseket stb. A melleim nem olyan nagyok és nem akarom h kisebbek legyenek. ha lefogyok a mellem is kisebb lesz? nincs valami mell nagyito gyakorlat?


2017. jún. 1. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajna igen, én 5 kg-ot fogytam és 1 számmal kisebb melltartókat kellett vennem.
2017. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyivel kisebb lesz, de ettől igazán nem kell tartanod, teljesen normális dolog és nem olyan nagyon szembetűnő. Ma már vannak push up melltartók, amik trükkösen megoldják az ilyen helyzetet.
2017. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha csak egy picit figyeltél volna biosz órán. A mell az ZSÍRSZÖVET :) Szóval igen egyes gyakorlatoknál mellből is lehet fogyni. Ha megfigyeled a testépítő nőket látod,hogy laposak amelyiknek melle van annak mű, mert a mell zsír. :) Sima felülés helyett hasprés és ha a hasra dolgozol, dolgozz hátizomra is. :) Combra, seggre torna a guggolás. :)


Nincs mellnagyobbító gyakorlat max ha hízol és sajna nem lehet olyat,hogy csak mellre hízni ja és plusz genetika van akinek eleve nagy valakinek eleve kicsi, ezen max a plasztikai sebész tud változtatni jó pénzért. :D

2017. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!