Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyogyultal ki gombas...

Hogyan gyogyultal ki gombas hugyholyag miatti nászutas felfazasbol?

Figyelt kérdés
En 6 eve kuzdok vele, most gyanakszom ra, hogy gombatol lehet es el is kezdtem szedni a gombaolot ra. Kivancsi lennek a tapasztalatokra, hogy ki higy jott ra hogy gomba miatt fazik fel szex utan es hogy ezek utan hogy gyogyult meg es hogy szaz szazalekos e a gyogyulas.

2017. jún. 1. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyanakvás kevés, előbb menj el kivizsgálásokra, csak magadnak ártasz ha rossz dologra kezeled magad házi praktikákkal.

Egyébként felfázásra a legjobb a sok cukor nélküli gyógytea, gyümölcslé (bogyók). Járj gyakran pisilni, így nem tudnak megmaradni a bacik a húgycsövedben.

2017. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gombaolot csak orvos irhat fel tehat nyilvan voltam. Ha hat eve ezzel kuzdok nyilvan nem egy gyogytea fog segiteni es sajnos nem is az orvosok. Es nem a kerdesre valaszoltal. Aki tud a kerdesre valaszolni az irjon csak kerem, mert trukkokkel es praktikakkal meg jotanacsokkal tele a padlas. Szval csak olyan valaszolok erdekelnek akik tudjak, hogy pontosan mirol beszelek mert nekik is ez (volt) a bajuk. Ugyhogy ferfiak es olyanok akik nem faznak fel minden szex utan(gomba miatt) ne irjanak. Koszonom a megertest!
2017. jún. 2. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon könnyen felfázok, szóval tudom mirről beszélek. Ha nem tudott neked orvos segíteni, akkor a, vagy nem figyelsz a biztonságra, (visszafertőzitek egymást) tisztaságra, vagy nem csináltad végig a kezelést.

Menj el magánorvoshoz, vagy próbálj ki alternatív kezeléseket, hátha ott találnak megfelelő kezelést.

Ha tényleg mindent megtettél, neked nem segít az ami a többi nőnek igen, akkor ez van próbálj meg együtt élni vele.

2017. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tőzegáfonya kapszula a megoldás! Régebben nagyon sokszor fáztam fel,de amióta szedem azóta nem is emlékszem rá mikor voltak utoljára panaszaim.
2017. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A "nagyon sokszor felfazom" meg mimdig nem az amirol szo van. Es nem fertozzuk egymast mert ez nem fertozo betegseg es akkor ezzel le is zarnam mert latszik hogy semmit nem tudsz az egeszrol. Tozegafonyat is nyilvan ismerem, megegyszer mondom hogy csak olyan valaszoljon aki a KERDEsre tud valaszolni nem kell trukk meg praktika.


Tehat akinek gomba volt vagy van a holyagjaban CSAK az irjon!!!!! Keremszepen hogy mas NE!

2017. jún. 3. 06:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek te hogy tanulnal meg vele egyutt elni ha ramenne a parkapcsolatod es eleted vegeig egyedul maradnal mert nem tudsz szexelni. Tobbet ne irj ide mert csak butasagokat irsz.
2017. jún. 3. 06:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező erre a kérdésre senki sem fog tudni olyan választ adni amit szeretnél.Már csak azért sem,mert a legtöbb orvos semmit nem mond a betegnek csak ír valamit és olyan tüneteket hagynak figyelmen kívül aminek köze van a felfázáshoz.Nekem is több mint 10év kellett,hogy rájöjjek,hogy a hüvelygyulladásom összefügg a felfázásommal.És,akkor én is adnék egy jó tanácsot,amíg használod a gombaölőt kezd el helyretenni a hüvelyflórád,mert amíg ott gondok vannak nem fog megoldódni a problémád.Nekem az után lett sokkal jobb a helyzet mikor egyszerre kaptam gyógyszert a felfázásra meg a hüvelyi gondokra is.Abba igazad van,hogy a gomba nem fertőző betegség,de ettől függetlenül tudjátok adogatni egymásnak a pároddal.Itt is sokan írják,hogy ilyen esetbe a párjuknak is ír fel gyógyszert a doki.
2017. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy az én bajom nem fertőző, mert már a legelső párommal is ez volt és mindenkivel, de egyre romlott..egy idieg gumival nem fáztam fel egyáltalán...mostmár azzal is. Igyekszem helyretenni a hüvelyflórát is közben. Utolsó neked mennyi idő volt a hüvelyflórát helyreállítani és mit használtál meddig és hogyan?
2017. jún. 6. 19:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelentem, hogy hat ev utan meggyogyitottam magam. Gomba volt a holyagomban, ami egy valodi (egyetlen valodi) felfazasom utan alakult ki antibiotikum szedese utan. Ez a gomba fertozodott felul minden alkalommal e coli bakteriummal. Ezert hatott nagyjabol a d mannose (kimossa az ecolit) de amint enm szedtem ujra felfaztam. Felirattam a haziorvossal diflucan gombaolot amit negy hetig szedtem es ez kiirtotta a gombat :) remelem segitek ezzel valakinek hogy ezt leirtam!! Ne add fel!!
2017. júl. 10. 12:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Najó hát valószínűleg még sem gomba okozta vagy csak részben és azért javult a helyzet a gombaölő után. Viszont most már tényleg nem fázom fel, de ez másnak köszönhető. Korábban a rendszertelen és kevés étkezés miatt nagyon ritkán volt székletem, azonban 2 hónapja rendesen eszem és minden nap járok wc-re és azóta nem fázom fel. Valószínűleg a rossz bélflóra miatt volt az egész, ugyanis hatással van a hüvelyflórára is .
2017. szept. 4. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!