Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első élmény a nőgyógyásznál?

Első élmény a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Még nem voltam nőgyógyászhoz és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen. Mármint mit csinálnak/kérdeznek, mit kell csinálnom, stb
2017. jún. 4. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Na vajon mit kérdezhetnek és mit csinálhatnak? Fel feküdni, fel a lábakat és megvizsgálnak, meg közbe kérdeznek minden félét.
2017. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
2017. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elso, ugy gondolom, hogy ez az oldal azért van, hogy kérdést tegyek fel, ls a kérdésre normális, értelmes választ szeretnék kapni, ha már a kérdésem is normális volt. Ha bajod van a kérdéssel, esetleg dühös vagy, az kérlek ne itt vezesd le. Nem azért irtam ki, hogy te ilyen hangnemben válaszolj. Köszönöm.


Kettes, köszönöm szépen :)

2017. jún. 4. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyek,ahol előbb vetkőzni kell és utána kérdeznek,de szerencsére vannak normális helyek is,ahol előbb kérdeznek.Álltalába azt,hogy mikor volt az első és utolsó menstruációd élsz-e nemiéletet volt-e valamilyen műtéted.Utána levetkőzöl és felfekszel a vizsgálóra.A vizsgálat is többfélekép történhet.Vizsgálhatnak kézzel hüvelyi vagy hasi ultrahanggal.
2017. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még lenne ehhez egy kérdésem. Idén szeptemberben leszek elsos gimnáziumban, szeptemberben be fogom tökteni a 16ot, az orvosi papirokhoz kell nogyogyaszati vizsgalat is?
2017. jún. 4. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Első élményem? Mentő vitt be görcsök miatt, ott találkoztam először nőgyógyásszal. De az már más eset mint amilyen a tied lesz. Tüneteket kérdezett és hogy mióta tart, meg ilyeneket. Aztán megvizsgált. Ennyi.
2017. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvosi papírok?...

Miért kellene nőgyógyászati vizsgálat a gimnáziumi első osztályba menéshez?

2017. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát azért a korodban mindenképpen női orvost keresnék.

Azért a tini és gyereklányok vizsgálatára szakosodott ffi orvosról nem az egészség az első ami eszembe jut...

2017. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mivel külföldi vagyok, csak m.o-ra megyek tanulni, ezért kérdem. Mert nálunk kötelezo kijarni egy orvosi papirt minden éven iskola elott, és 16évtol ehhez hozza tartozik a nogyogyasz is. Ezert kerdeztem.
2017. jún. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!