Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van. Úszhatok?

Hüvelygyulladásom van. Úszhatok?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy a fősulin úszás a tesiórám. El merjek menni úszni, vagy inkább maradjak itthon?
2008. okt. 16. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Célszerű volna elkerülnöd az úszást, ha azonban mégis muszáj, akkor tegyél fel egy tampont, az nyújt valamicske védelmet a felülfertőződéssel szemben.
2008. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradj inkább otthon! Jobban elfertöződhetsz!
2008. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérj felmentést a dokidtól, ha szükséges. Magadon kívül másra is gondolj! Nem szép dolog másokat kitenni a fertőzésnek!
2008. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el. Haonló vagyis ugyanilyen helyzetben voltam én is. Frtőzésem volt és úszás órára kellett volna járnom. Szóltam az oktatónak, abszolút megértő és diszkrét volt.

A saját gyógyulásodat késlelted, ha vízbe mész, ahol még tovább fertőződsz. És amúgy valóban. Mások is ezáltel fertőzésveszélynek vannak kitéve.

2008. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM. Kérj az orvostól igazolást arról,hogy ennyi és ennyi ideig nem úszhatsz. Nem tehetnek semmit. S nem hinném,hogy fősulin annyira komolyan veszik. S igen is gondolj másra is: mert ha most elmész úszni újabb fertőzés veszélynek teszed ki magad. S egy súlyos fertőzés azt is eredményezheti, hogy amikor babát szeretnél nem lehet, vagy nagyon nehéz lesz teherbe esned. Szóval nem tréfa dolog. Gondolj erre is.
2008. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha a hapsi nem túl megértő. Mensi alatt is kellet menni...valószínűleg akkor kaphattam el valamit én is.
2008. okt. 16. 13:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. okt. 16. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Igy ne menj uszni !!

meg tobb bacikat elhaphatsz es meg roszabb lesz :(

probald szepen megertetni vele hogy mi a helyzet e shogy nem uszhatsz !

es nem tom hogy van ez de mikor menszin vagy nem kotelezhet hogy ussz!!

aztan szedj valamit a gyulladasra menj dokihoz irjon fel vmit ha emg nem tetted meg!!

jobbulast:*

2009. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!