Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/l egészséges?

13/l egészséges?

Figyelt kérdés

Nem volt barátom eddig, nem feküdtem le senkivel (nem is tervezek). :)


Pár éve megjött, és mostanában feltűnően fehéres, olykor barnás folyásom van minden nap két mensi közt.


Ez mennyire normális ennyi idős korban? :/


(Félreértések elkerülése végett: mivel valahol olvastam, hogy ha esetleg az ESEMÉNY közben elmegy a dolog, attól is lehet fehéres krémszerű folyás. De ez biztosan nem az!)


Köszönöm a segítséget!



2017. jún. 5. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Fehérfolyás. A legtöbb nőnek minden nap van egy kevés, így tisztul természetes módon a hüvely.

20N

2017. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszi! :)
2017. jún. 6. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fehér folyás oké, este a bugyin/tisztaságin enyhén sárgás színű, ovulációkor kicsit nyúlós állagú. Nem büdös, nem túrós.

Az olykor barnás kijelentés az viszont akár gondra is utalhat. Mindenkinek mást jelent a "barnás" kifejezés. De ha barna vagy barnás akkor az vér lassú szivárgására utal. Ha több napig van, érdemes lenne gyermek nőgyógyászathoz fordulni.

2018. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!