Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópia előtt mire...

Laparoszkópia előtt mire számíthatok? 18/L

Figyelt kérdés
Endometriózis erős gyanúja áll fent nálam ezért laparoszkópiát fog elvégezni rajtam az orvos. A kérdésem az lenne, hogy a laparoszkópia előtti vizsgálatok(vérvétel stb..) átlagosan/nektek mennyi időt vettek igénybe?Biztosan az orvostól is kapok majd egy körülbelüli intervallumot , de már most foglalkoztat a dolog. Mielőbb szeretnék dolgozni, valamint felépülni ezért örülnék ha mielőbb rendeződne a dolog. Emellett a saját tapasztalataitokra is nagyon kíváncsi vagyok! Meddig tartott a felépülés, hogyan vészeltétek át, ill. éltétek meg ezt. Esetleg egyéb tapasztalatokat is írhattok. Hogyan, mennyi idő után diagnosztizálták, sikerült e kisbaba, diétát próbáltátok e ? Köszönöm a válaszokat előre is !

2017. jún. 7. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem viszonylag gyorsan lementek a vizsgálatok, 2 héten belül megvolt minden. Persze ez attól is függ, hogy mennyi idő múlvára tudnak a körzetedben időpontot adni. Nálam a háziorvos végezte az EKG-t, ezért kellett 3ezer Ft-ot fizetni. A labort sürgősségivel megcsinálják a legtöbb helyen egy héten belül, ha a háziorvos ráírja a beutalódra. A röntgenre sem kell általában sokat várni. Nekem is nemrég volt ilyen műtétem, ha érdekel, leírtam a tapasztalataimat egy blogbejegyzésben: www.laparmutet.wordpress.com
2017. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon későn diagnosztizáltak és azonnal mondták, hogy műtét, egy hónapra előre kaptam az időpontot, de kb. egy hét alatt el lehetett mindent intézni. Engem csak az altatás viselt meg és a kórházi körülmények, de maga a műtét és a felépülés sokkal elviselhetőbb volt mint az az előtti menstruációs görcsök, ha nem fizikai munkát végzel, két hét után már simán lehet dolgozni szerintem. Glutént, szénhidrátot és cukrot kerülni kell és rendszeresen mozogni, de biztosan fogsz hormonos gyógyszerkezelést is kapni.
2017. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!