Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette 21 napos tablettaka...

Lindynette 21 napos tablettakat szedek. Elfelejtettem bevenni egy darab tablettat es csak 24 ora elteltevel potoltam es vettem be az aznapival egyutt. Kell kiegeszito fogamzasgatlo modszer az elkovetkezendo egy hetben?

Figyelt kérdés
Csutortokon kezdtem el es pont a csutortoki kinarast amit pentek reggel potoltam. Menstruaciom elso napjan kezdtem el. Kerdesem az lenne,hogy kell e a tovabbiakban egy heten keresztul kiegeszito fogamzasgatlo modszer? vagy egy kihagyas nem csokkenti annyira a vedelmet?

2017. jún. 9. 07:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Tehat csutortokon jott meg? Es a csutortokit hagytad ki? Csutortokon volt az elso verzeses nap? Mert ha igen es masnap vetted be potolva,akkor kell a kiegeszito vedekezes tudtommal.

De ha penteken jott meg es pentekkel kezdted,akkor nem kell,es akkor igazabol az a helyes szedesi nap.

2017. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!