Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? Tabletta mellett?

Terhes vagyok? Tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan hányingerem van és a méhem / derekam is fáj néha ilyen szurkálóan, közérzetem rossz. Lyndinettet szedek kb 7 hónapja,eddig nem volt semmi baj, de most nagyon megvagyok ijedve. Havi 2 hét múlva esedékes. Szerintetek?

2017. jún. 9. 10:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyen korán még nem kellene érezni semmit, de én nagyon nem vagyok jól, tesztet már csináltam, szerencsére negatív lett, de nem igazán tudok másra gondolni.
2017. jún. 9. 10:05
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
mikor volt az utolsó szex?
2017. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom, a teszt csak egy bizonyos idő után mutatja ki, hogy valóban terhes vagy-e, vagy nem, csak ezért kérdezem. viszont ha csak mondjuk pár napja volt, szerintem ilyen hamar a hányinger se jönne... menj el orvoshoz, lehet, hogy valami más bajod van
2017. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem hagyták ki egy szemet sem, és használtatok gumit pluszban, amikor antibiotikumot szedtél/hánytál/hasmenésed volt, akkor nem lehetsz terhes. A teszt aktus után leghamarabb két héttel mutat jó eredményt, mert ennyi idő után kezd termelődni a HCG hormon, amit a teszt pozitívnak mutat. De szerintem itt más baj van, nem terhesség.
2017. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy terhesseg a baj, ha az eloirtak szerint szedted, meg figyeltel mindenre, akkor kizart dolog. Valami mas nogyogyaszati problema lesz ott a bibi, vagy idegesseg, stressz.
2017. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Felfazas is lehet amugy.
2017. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pbani válasza:
93%
Nem szedtél antibiotikumot? Mert az blokkolja a fogamzásgátló hatását. De éppenséggel lehet hogy felfáztál vagy valami betegség áll a háttérben
2017. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez alá írtam én is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Szinte ugyanez volt a kérdező problémája. Hátha segít :) Szerintem ha rendesen szedted a gyógyszert, nem lehet gond. Nyugi!!

2017. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ami gyengítené, 12.-én lesz 2 hete hogy aktus volt. Felfázni szoktam, de az nagyon más, biztos hogy most nem az a baj :/ Nagyon remélem hogy ez csak valami betegség jele amiből ki lehet gyógyulni és nem terhesség, mivel tabletta sem maradt ki :/ Egyébként volt már valakivel hasonló?
2017. jún. 9. 12:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm,hasznosak voltak.
2017. jún. 9. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!