Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? 14/l

Miért nem jön meg? 14/l

Figyelt kérdés

Már 14 éves vagyok és még nem jött meg.Akkor fog megjönni kb. amikor

Anyunak (16 évesen)

Az meg tud történni,hogy nem reggel vagy nem tom ,hanem suliba?úgy értem hogy napközbe.

Mellem még nincs kb.

Vékony vagyok,14/l 41 kg 160.5 cm



#menstruáció ##kismell
2017. jún. 10. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még van időd,ne izgulj.Gondolom fehér folyásod már van.

Legyen nálad mindig,suliban is betét arra az esetre,ha megjönne.Ha megjön,valószínű,hogy kicsit fájdogálni fog a hasad alja.

2017. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond, mindenkinek más-más korban jön meg.

(Van akinek már 10 évesen, nekem pl.: 12,5 éves koromban - de nem bántam volna, ha 3 évvel később történik...)

Te legfeljebb szélősérték leszel.

Ha 16 éves korodig nem jönne meg, menj el nőgyógyászhoz. Egyébként pedig örülj neki, h. még nem jött meg. (Gondolom, nem akarsz még babát...)

Amíg te is bekerülsz a klubba - jó esetben - még van néhány kellemes hónapod, egy menstruáció mentes nyarad.

Én inkább örülnék neki!

Egyébként a súlyoddal is összefügghet - tudatosan vagy ilyen vékony v. felszívódási/ evésproblémád van?

2017. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs nem vagyok bulémiás vagy mi ,szeretek kajálni csak nem jön fel semennyi kiló vagy deka hogy lehetnw hízni?
2017. jún. 12. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!